Закусенец• 07 июня 2023

Чим відмити наліт в душовій?

Боюризги зі склу прибирати. Містер мускул не дуже добре справляється. Може є щось кремове? Порадьте будь ласка
Чорнобаївка• 07 июня 2023
Я купую глютаклін для душевих кабін. Попшикала, змила водою і супер скло. Ще й на ньому не залишаються краплі деякий час.

автор Закусенец • 07 июня 2023
Зараз в епіцентрі. Не знаю що спробувати
delphoto
автор Закусенец • 07 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Цей?
delphoto
Чорнобаївка• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
Цей?
В мене не відкривається ваше фото
ПампушОК• 07 июня 2023
Уксус Frosch
Леплю из пластилина• 07 июня 2023
Милам
ПлакалаВАвто• 07 июня 2023
Блин не то фото, саго есть средство для кабинок

Чорнобаївка• 07 июня 2023
Ось, можливо у вас відкриється
Оце фіфа• 07 июня 2023
Ravak Засіб для очищення сантехнічних пристроїв Cleaner
Штрих код 8595096813334
Країна мрій• 07 июня 2023
Фрош з яблучним оцтом або малина. Це в мене яблучний налитий в пляшку від малинового) Ідеально миють
Весняний Марафон• 07 июня 2023
Ответ дляКраїна мрій
Его здесь все так хвалят , а мне кажется это самое провальное средство фрош. Чистит так себе, тот же Сано антикальк чистит лучше, зато дикое пенообразование, чтобы потом эту пену ещё полчаса смывать.
Країна мрій• 07 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Я ним користуюся 8 років, відколи вʼїхали у квартиру. Кабіна ідеально чиста з ним без зусиль
Обращеница• 07 июня 2023
Купіть пакетик лимонної кислоти і розчиніть у гарячій воді, коли трішки охолоне протріть душеву і зачекайте.Через хзвилин 10 просто змийте. Непотрібно ніякої хімії, я нею не користуюсь.
Обращеница• 07 июня 2023
Всі крани чищу кислотою, туалет і ванну, плитку, Вона виїдає будь який осуд. Давно забула що таке побутова хімія. Кислота, уксус (якщо не дуже брудне) і сода, цього достатньо.
автор Закусенец • 07 июня 2023
Дякую дівчата. Взяла з кислотою і глютоклін
Дама_с_караваем• 07 июня 2023
Меламінова губка, і можна без засобів взагалі, по вологому склу. А потім протерти насухо
Гл. Амурная• 07 июня 2023
Оцет
Гл. Амурная• 07 июня 2023
Ответ дляЗакусенец
В мене є фото 2. Оцет краще
Щаслива Я• 07 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
я тоже купила фрош малиновый, после того как похвалили здесь. не понравился вообще.