Основні збори завершені. Ми рушили з Києва. Дякуємо всім, хто підтримав нас 🧡 Дякуємо генеральним спонсорам події Алексей Алексеич та його колезі Віктору.
Непередбачувано, далеко. Все навколо надто динамічно змінюється і ми до цього ледь готові. Колективна втома на межі.
Колись ми були просто Командою, що їздила по Києву і передмістю. І кілька разів, у самих важких випадках виїздили в несуміжні області.
Потім довелося планувати евакуаційні місії на кілька напрямків. А тепер вже треба реагувати на екологічні наслідки тероризму, вчиненого окупаційними військами😔
За роки зоопорятунків ми накопичили корисне спорядження, що може стати у нагоді зараз. Місцеві волонтери наголошують на відсутності плавзасобів.
🏠Головне, що треба - прихисток для тварин. Це головний біль і найбільша стаття витрат кожної подібної місії Команди.
Ми дуже просимо всіх подумати над можливістю прихистити когось з врятованих у цій місії чотирилапих. Навіть якщо у вас вже є домашній улюбленець - візьміть йому друга, будь ласка.
📞 Чекаємо ваших дзвінків на диспетчерський телефон команди 098-844-79-37