Баррикадница• 07 июня 2023

Якщо хтось може глянути, чи ці люди в безпецi зараз?

Будь ласка чи взагалі вони живі. Сильно посварились рік назад по політичним мотивам, я їх заблокувала. Зв´язку з ними немає, можливо змінили номери. Один в вайбері старий номер не показується коли був в мережі останній раз, з різних номерів дивилась, іншого взагалі немає ніде.
Олександр 02.03.77
Валерій 28.10.54
Русланка з гілки• 07 июня 2023
То триндець.
Малая Налегке• 07 июня 2023
Напишіть тій людині,у якої є Вайбер. Можливо вони вже змінили свої політичні думки.
Добродійка• 07 июня 2023
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляМалая Налегке
Дякую, я не бажаю з ними спілкуватися після страшних слів з їхнього боку. Питання було не в цьому
Новорічна пальма• 07 июня 2023
А якщо їх немає, а карти кажуть, що в них все добре, як в такому випадку бути?
Пиу!Пиу!• 07 июня 2023
Александр возможно выехал, жив, по здоровью есть проблемы, но жить пока будет.
Валерий тоже жив, опасность миновала, по здоровью лучше Александра
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
То навіщо Вам знати, що з ними?
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Так не буває
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Дуже дякую💗
Старий краще сина себе почуває, ото новина
Я не чарівниця вам• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Ну то яка різниця що з ними
Малая Налегке• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Якщо вам цікава їх доля,то краще не в карт питати,а у людей напряму.
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
То навіщо Вам знати, що з ними?
Бо хочу знати
Ласковая_львица• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Дуже дякую💗
Новина - то факти, а це якесь примарне припущення.
Ви що дійсно вірите в таке?
Новорічна пальма• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Так не буває
Буває, я на свою бабусю, батька матір розкладала таро, спочатку карти говорили, що є небезпека, яка змінить життя, зателефонувала їй, вона була в лікарні, а потім коли зробила ще розклад, показало, що в неї все добре, але на той час, її вже не було живої.
Sweet_Dreams_• 07 июня 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Возможно выехал возможно остался . Пять балов просто . Поставила бы режущий смайлик . Но не до смеха
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну то яка різниця що з ними
Мені цікаво, чому людям тут обов´язково треба написати свою думку, якщо по суті самого питання нема що сказати
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляНоворічна пальма
В глобальному сенсі добре значить, відмучилась.
Якби поставили запитання чи жива, то побачили б так чи ні
Я_канеша_извиняюсь• 07 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Они с оккупированных территорий?Ваши знакомые?
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Родичи. Так
Масяня Я• 07 июня 2023
Поражают люди как автор.
автор Баррикадница • 07 июня 2023
Ответ дляМасяня Я
Поражают люди как автор.
Автор за вас радіє
Бутербродница• 07 июня 2023
З ними все добре, вони за кордоном.