Кидстаффовка• вчера в 15:40
Як ставитесь до того, що хлопець не дарує подарунки, квіти?
Дівчата, як ставитесь до того, що хлопець не дарує подарунки, квіти ?
Зустрічаємося 8 міс, з яких 3 міс майже живемо разом (майже щодня ночує в мене) дарував квіти разів 4-5 в самому початку, останній раз на день народження дарував ще восени.
Подарунки були тільки на день народження і новий рік (обидва подарунка на бюджет в загальному десь пів його місячної зп).
Може замовити суші/ піцу раз на тиждень/два тижні.
Але і я так само замовляю.
Я йому дарувала також на ДН та новий рік дорогі подарунки, але і періодично якісь дрібниці презентую: книги, футболку, павербанк.
Я вже сама купую собі квіти, він бачить і жартує : ’ тобі що нікому квіти подарувати що ти сама купляєш? Я думав зараз не сезон’.
Ось і думаю, що буде далі, бо і з´їхатися мені не дуже хочеться, бо і так романтики нема, і хочеться насолодитися цим періодом закоханості, коли тобі приділяють увагу.
До слова, на побачення ми не ходимо, бо поки в нього немає броні. Я все розумію, і мені не треба якихось овердорогих подарунків. Але щось відчуваю не так, хоч з ним і дуже класно мені душевно і тілесно.
Але і я так само замовляю.
Кидстаффовка
• вчера в 15:42
А так він дуже турботливий, і приготує і подбає коли хворію. Не знаю що робити (
Вкуси мене• вчера в 15:42
Ответ дляКидстаффовка
Вам щомісяця подарунки потрібні?
Ні за холодну воду• вчера в 15:42
Ответ дляКидстаффовка
А ви часто хворієте?
энциклопУдия• вчера в 15:42
Зачем забивать мозги этой романтикой, она все равно сойдет на нет и потом только разочарование, смотреть на другое надо.
Мизимец• вчера в 15:42
Если вам необходимы цветы от него - так и скажите ему ртом. Или он у вас экстрасенс?
Надежда наш компас• вчера в 15:43
Якщо ви хочете якийсь подарунок, то кажіть прямо що саме і коли)
Про квіти теж кажіть коли хочеться для настрою.
І буде вам щастя)
Кидстаффовка
• вчера в 15:42
Ответ дляЗайченя
А зачем его одариваете?
Мені хочеться від душі якусь дрібничку купити. Я за обмін
Вкуси мене• вчера в 15:43
Ответ дляКидстаффовка
Підпишить з ним угоду.
Мизимец• вчера в 15:43
Ответ дляКидстаффовка
мужики этого не понимают, снимите розовые очки. или вам15?
Копуша• вчера в 15:44
Так он вам каждый месяц или несколько раз в месяц должен по пол зарплаты отдавать? Распишите график и суммы.
Мрію про пончик• вчера в 15:44
Ответ дляКидстаффовка
А продукти купує, коли ночує у вас?
Чи ви його ще й годуєте?
Блондинка в Законе• вчера в 15:44
Ну вам хоч щось дарує, мій взагалі нічого не дарував, а квіти то взагалі вважає сміттям, але я вийшла заміж за його доброту, чуйність, що я можу сказати, якщо не можете без романтики, то тікайте - її не буде, якщо є інші гарні якості, які цей недолік перекриють, то тоді з´їжайтеся
Кидстаффовка
• вчера в 15:44
Ответ дляМрію про пончик
А продукти купує, коли ночує у вас?
Чи ви його ще й годуєте?
Продукти іноді купує.він частіше у себе їсть
Копуша• вчера в 15:45
Цветы в Украине очень дорогие, да и свежими они стоят день-два и на выброс
Виправлялочка• вчера в 15:45
Сейчас муж тоже нечасто дарит. Но пока вместе не жили, то дарил, конечно, по поводу и без.
А Вы говорили ему свои опасения? Мужики бывают не сильно умные в этом плане
Мизимец• вчера в 15:45
ну если вам нужен спонсор для подарков, то ищите другого. Если втора половина или муж то еще повстречайтесь
Мрію про пончик• вчера в 15:46
Ответ дляКидстаффовка
Він же у вас майже щодня ночує?)
Але їсть у себе?
Тобто на побачення страшно, а туди сюди між квартирами -нормально
І ви йому подарункт, їжу і секс
А він....
Дулю з маком і пісю.
Ясно понятно!
Але їсть у себе?
І ви йому подарункт, їжу і секс
А він....
Дулю з маком і пісю.
Ясно понятно!
Кидстаффовка
• вчера в 15:46
Ответ дляМизимец
Ну книга або букет гвоздик за 500 грн це спонсорство ?
Бутербродница• вчера в 15:47
Ответ дляКидстаффовка
Учите. Хорошего мужика сложно найти готовенького, не бухого, в смысле, а идеального))) своего надо доделать))) многие вещи очень легко озвучиваются и прививаются. Но не скандалами и выеданием мозга
Виправлялочка• вчера в 15:47
Ответ дляНадежда наш компас
І буде вам щастя)
Даа, я тоже всегда своему говорю ’если не знаешь, что мне подарить на ..., то ...’. И всегда имею тот подарок, который я заказала
Кусачая Я• вчера в 15:48
Ответ дляКидстаффовка
т.е. он когда ночует ничего вечером не ест и не завтракает?
Люблю пиво• вчера в 15:50
Ответ дляКидстаффовка
Уже ничего,ему удобно,напрягаться не нужно.Обстиран,накормлен,физически удовлетворён
Копуша• вчера в 15:48
Как часто вам нужны книги и букет? Книгу можно электронную купить. Вместо букеты купите в Метро штук 12 устриц. Будет вам романтика. Стоят около 500 гривен
Люблю пиво• вчера в 15:48
Ответ дляБалаболка
так вы его кормите все время? и за коммуналку он не платит?
Хорошо устроился
Бутербродница• вчера в 15:48
Ответ дляМизимец
Все они понимают. Я почти 20 лет замужем, муж идет с работы и покупает шоколадку, какой-то мой любимый фрукт, еще какой-то гостинец, лично мне.
Пишу_граммотно!• вчера в 15:49
живите своим умом, а не трафаретами с Советчицы.
все подарочки скрупулезно посчитаны и выявилась большая недостача)))
это парень,зарабатывающий деньги своим трудом,а не пузатый папик с бизнесом.
Мизимец• вчера в 15:49
Ответ дляБутербродница
это у вас исключение или вы его так приучили