Тема про то, хто як відволікається від стресу)
Сезон ще триває, але скоро вже відійдуть шишечки.
Бочка порохУ• 08 июня 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Вчора бачила в продажі зелені шишки. Не знала що з нього щось готують. Ви вперше готуєте? Яке воно?
Якщо ви пробували варення з кульбаб, то смак його схожий на варення з шишок. Але ви ж не знаєте точно який смак неспробувавши
Научительница• 08 июня 2023
Ответ дляGvenna
Вообще никакого другого варенья не варю) не понимаю ягоды с сахаром)
А я не понимаю ёлку с сахаром, как сказали выше. Зато любою нормальное варенье и джем из фруктов.
Латексне альтер ЕГО• 08 июня 2023
Чула, що дуже дієвий засіб від кашлю варення із зелених шишок
Простоваля• 08 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Я даже не пробовала такое никогда. Не то что варить ))
І я))
Бочка порохУ• 08 июня 2023
Ответ дляGvenna
Вовчанськ.
Це райцентр.
Рвала там, привозила варити в Харків.
Зараз рву під Змієвом.
Це райцентр.
Рвала там, привозила варити в Харків.
Зараз рву під Змієвом.
Я знаю що це, але дякую за відповідь
No problems• 08 июня 2023
Я варила пару років тому варення із кульбаб, мене не вразило. Тому з шишок точно варити не буду.
Але рада за вас, автор, що ви вмієте це робити і людям подобається ваше варення.
Сирожено_пирожено• 08 июня 2023
Раньше варила из розы , а осенью из жёлтой алычи ткемали - это из необычного.
Сирожено_пирожено• 08 июня 2023
Ответ дляNova LALI
Ну, раз так, то остановимся на том, что это предумали греки, а русские просто примазались
Где вы тут русских видите
ЯблокоРаздора• 08 июня 2023
Нет, не варю вообще варенья и не люблю их
А это из шишек пробовала. Друзья в баню купили .. ну такое
Что хвою жуешь, фэ
Курочка• 08 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
О, дуже смачне і корисне. Правда, мене пригощали.
Курочка• 08 июня 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Не моё это, поэтому я мимо шишек
А мені при астмі допомагає, якось купувала в наметі біля магазину, в них різні види були, дороге. Але його багато не треба. Казали, що десь їх Західної України, звідки, я не запам´ятала.
Одна_на_всей_планете• 08 июня 2023
Ответ дляGvenna
А шишки с сахаром это что-то другое?
Щебетушка• 08 июня 2023
Ответ дляGvenna
Вовчанськ.
Це райцентр.
Рвала там, привозила варити в Харків.
Зараз рву під Змієвом.
Це райцентр.
Рвала там, привозила варити в Харків.
Зараз рву під Змієвом.
Краснокутск. У нас тоже варили, продавали возле денедропарка туристам . А так , малиновое в ходу, весь район малиной засажен