Nova LALI• 08 июня 2023

Кто хочет себе котика/собачку? (Тваринам з Херсону потрібен дім Київ)

Тваринам з Херсону потрібен дім Київ
Шановна громада міста Києва! Хлопці з СБУ привезли дуже багато котів та собак з Каховки, багато щенят та котенят. Будь ласка, подумайте, можливо, і ви зможете подарувати малюкам нове безпечне життя.
💙💛0662557860 Марина
lammama• 08 июня 2023
Господи,какое горе.Плакала вчера весь день.
Vitamina1407• 08 июня 2023
Собачку на 4му фото розшукує господар. Бачила оголошення
Елена 2016• 08 июня 2023
автор простите, что влезу в тему. Может есть, кто мечтает о ну хотя бы маленькой собачке, нам в Днепр и Каменское везут 22 клетки и вольеров - коты, собаки, крысы, утки, черепахи, козы...) в 20,00 будем встречать, спасать и любить ( все есть по питанию и лекарствам, ничего не прошу)... но вдруг есть будущий хозяин, пишите мне в личку. вместе мы сила!!
Тыква2016• 08 июня 2023
Тваринам з Херсону потрібно допомогти зустрітись із власниками!!!
granfola• 08 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
Написала в личку
автор Nova LALI • 08 июня 2023
Ответ дляЕлена 2016
Про такое нужно писать! Чем больше животных найдут дом, тем лучше
автор Nova LALI • 08 июня 2023
Если нет возможности взять животное, но есть желание помочь, то вот контакты и карты для материальной помощи:

❕Наразі 7 собак і 2 кішки врятовані в Херсоні нашою командою
Тварин передаємо Анні Куркуріной для догляду та надання медичної допомоги.
Один собака застряг у воді під металевим дахом і врятувався лише завдяки тому, що просунув голову у відверстя даху❤️‍🩹
❗️ВАЖЛИВО: для координації дій щодо тварин, яким потрібна допомога, просимо одразу телефонувати за цим номером: 0999218262
Бажано одразу з геолокацією.
Ваша допомога в евакуації дуже важлива:
💳 ПриватБанк 4246 0010 0389 8081 Шпак Галина
💳 Монобанк 5375 4114 1629 5207 Шпак Галина
Juliann• 08 июня 2023
Я вже стою на черзі за собачкою, тримаю зв‘язок із нашими місцевими волонтерами. Вже маю 4 котів та 1 собаку. Люди, беріть собі чотирилапих, це справжнє щастя і милота. Так, відповідальність та рутинні турботи ніхто не відміняв, але воно вартує того.
...ALENA...• 08 июня 2023
Читала, щоб не спішили роздавати тварин, так як господарі будуть шукати. Це усе що у них залишилось(((
Juliann• 08 июня 2023
Ответ для...ALENA...
Але ж їх десь треба тримати. Таку кількість тварин притулки навряд вмістять, тож треба брати хоча б на перетримки. А там вже як буде
olgabaluta• 08 июня 2023
Ответ для...ALENA...
Прикольно, а почему хозяева сразу своих животных не спасали?
lilusun• 08 июня 2023
Бичка також можна забрати?
lilusun• 08 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Бо люди дивні створіння.
Sk-kik-mango-tesco• 08 июня 2023
Внимание!
Это группа волонтеров, они только туда едут, не обрывайте ей телефон. Там можно только со специальной лодкой, броником. Все очень серьезно. Военные не пускают всех.
Можете им помочь пока с подготовкой.
olgabaluta• 08 июня 2023
Ответ дляJuliann
Респект Вам, обнимаю 🤗
alisha12• 08 июня 2023
Вже забираю рудого полосатого кота, сьодня все куплю, є сірий полосатий.
Tanaqa• 08 июня 2023
Скинула трохи на карту. Бідолашні тваринки.