Сиренькая• 08 июня 2023
Яким чином людину психічними розладами умовити на лікування?
Маємо: родич (32 р), який проживає (сам, мати та бабуся померли, батько кинув їх ще багато років тому) по-сусідству з моїми батьками (спільна стіна, двір), давно має психічні проблеми, вже 1 разу батьки оплачувати його лікування в психотерапевта, з добрими намірами вмовили (а напевно, даремно) не виставляти діагноз шизофренія минулого разу. На разі психічні проблеми загострилися, людина поводить себе дуже неадекватно. Само собою, на прийом він не хоче, лікуватись не бажає. Як вчинити? На скільки знаю, примусового лікування у нас зараз немає, а людині воно дуже потрібне, і за батьків хвилююсь. Дуже прошу писати по суті, а не припущення і "а чого ж, чому ж?".
Дикая Роза• 08 июня 2023
Ответ дляmavpa85
можно якось через суд, але як саме не знаю
Только если суд признает опасным для него де или для окружающих
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Автор, по факту - никак. Сочувствую.
Ось я також поки не знайшла як
Дикая Роза• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Так розумію, може якось зафіксувати його поведінку, відео
Вы подойдите к психиатру и посоветуйтесь. Есть ли какие-то варианты.
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
От не хочу діждатись поки буде пізно, а батьки літні і на відріз переїзду не хочуть, щоб хоч на відстані. А інші люди навколо?...
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляДикая Роза
Саме цим і займаюсь, дякую
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Хатки кусок захотели?)разочарую-никак
Ось я про таких дурнів і писала, помовчіть і моліть Бога, щоб в вашому житті такого не було.
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
У меня как раз есть такой родственник .но я одежду и еду ему приношу,а не в психушку упечь хочу и отобрать хатку
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Кому вона потрібна та хата..., а батьки в так його вже 8 років кормлять та потерпають.
Мелочунь• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Людині потрібне лікування, а ви йому одяг....
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляМелочунь
100%
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляМелочунь
Человек сам вправе решать,что ему нужно
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Человек сам вправе решать,что ему нужно
Якщо він несе відповідальність за вчинки...
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
А вы думаете вправду,что в дурке шизу вылечат?)
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Після минулого лікування людина почала дбати про себе, їсти та знайшла роботу, хоч і не надовго. Думаю, так. Певні захворювання і їх стадії можна лікувати або хоч підтримувати.
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
С каждым обострением все хуже и хуже будет,как не лечи
ЛеньГуглить_правда• 08 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Они до крайности неряшливы.мыться заставить нереально-просто покупаем в секонде одежду,приносим ему,а старую выбрасываем или в прачечную сдаем.с едой,наш несет,что отравляем-нашли выход с ним идем и готовую в отделе кулинарии ему берем,либо продукты которые готовить не надо.свою пенсию он на сигареты и всякую ерунду тратит.про работу забудьте,они не могут работать
Чупа-чупс• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Хатки кусок захотели?)разочарую-никак
Вы просто с таким не жили..
Там не то, что кусок Хати не хочется, готов переехать в другое место, вот только свою половину никто покупать не хочет - наслышаны о соседе.
Чупа-чупс• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
И живёте с ним в одном доме и дворе?
Чупа-чупс• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Человек сам вправе решать,что ему нужно
Особенно, если ему вдруг нужно топориком дверь покрушить, при чем не свою, или какашками обмазать окна, или сохнущее во дворе чужое белье.
Сталкивались с таким? Надеюсь, что нет
Чупа-чупс• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я не просто знаю - проходили это, и становилось намного лучше и ему и окружающим.
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так потрібен діагноз, щоб хоч якісь кошти були на його забезпечення.
Сиренькая
• 08 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Сталкивались с таким? Надеюсь, что нет
Я ж про що й кажу, що жити у одному дворі з такою людиною літнім батькам важко та й небезпечно.