Да Щас же• 08 июня 2023
Хто розуміється, чи безпечна буде тепер вода в кранах Одеси?
Дуже багато різної інфи в інет просторі, щодо інфекцій, забруднень води і тп. Деякі блогери вже навіть розганяють інфу типу того що лікар якийсь пише, що навіть зуби чистити покупною водою
Люблю Украину• 08 июня 2023
Ви справді не розумієте що для піару вони це роблять, а не для того щоб попередити людей?
Щоб знати яка вода, потрібна експертиза і від того відштовхуватися
Да Щас же
• 08 июня 2023
Из Виа-гры• 08 июня 2023
господи, які блогери??? слухайте владу на місцях. в кожному регіоні своя ситуація. по Одесі ніяких вказівок від влади не було поки що.
ВсеЧетко• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Ось таке писали заскрінила
Не скріньте всіляку хрінь
Пекельнi Борошна• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Ось таке писали заскрінила
А какое отношение вы имеете к Одессе
Чупа-чупс• 08 июня 2023
Ответ дляВсеЧетко
До вас не іде вода з Каховського водосховища
А то что Днепр , входит в Черное море, то ничего?
Ростки жимолости• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Ось таке писали заскрінила
У вас критическое мышление напрочь отключено?
СамавиховуюКота• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Ось таке писали заскрінила
В какую больницу? На кого это рассчитано? Дешевый вброс для тех, кто в школе не учился
Пекельнi Борошна• 08 июня 2023
Ответ дляДа Щас же
Ось таке писали заскрінила
Морскую можете прокипятить и пить смело
Ростки жимолости• 08 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А вода в краны идёт из черного моря, да.
Ну капец....
Из Виа-гры• 08 июня 2023
холєра не може просто ’надвігаться’. вона або є, або її немає. господи, там Комаровський рекомендує білизною обробляти все навкруги, а в цій темі вже ’холєра насувається’. дурдом.
Чашечка кофе• 08 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
І далі що?
Brichka_04• 08 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ну, тут, по-моему не нужно быть экспертом, чтобы понимать, что размыло все канализации, кладбища, заводы, мертвые животные начнут гнить. Выше написали, что вода из-под кранов из другой реки - это другой разговор. А в чем, извините, пиар?
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Ну капец....
оминаючи водоканал. прямо з пляжа і в крани
DarkBlueSea• 08 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Мы получаем воду из Днестра
Из Херсона вода попадает в Черное Море, из Черного моря в Днестр никак не попадет морская вода. Уровень реки может повыситься, но вода в кране чистая
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляmar minor
Все это движется в Чёрное море .. в Одессу откуда вода подается ?
мало того, що воно рухається. з кожним кілометром концентрація шкідливих речовин зменшується. тому не можна отак казать, шо те, що витікло з під якогось цвинтаря, в такому ж вигляді влилося в море через 100 км. ну блін, ну це ж треба розуміти
Ответ дляlisenok_8282
Ага ))) я в Одессу как приезжала и без экологической катастрофы , только искупаюсь сразу t40 рыгачка и прочие прэлести кишечной палочки (((
lisenok_8282• 08 июня 2023
Ответ дляmar minor
ну то інша справа. але це не міняє того факту, шо концентрація зменшується, тому що та вода змішується і розбавляється з умовно чистою водою. а ригали ви (пробачте на слові) від того, шо плавало безпосередньо на тому пляжі в тому місці, а не припливло туди за 100 км. то вже питання до міської влади, шо вона туди зливає під водою, які стічні води туди потрапляють. ви навіть не уявляєте , скільки ’гівна’ зливають в річки і моря підприємства, виводячі свої стоки під водою
Чашечка кофе• 08 июня 2023
Інформаційна гігієна наше все! Треба про це пам´ятати та не збирати усілякі плітки у соціальних мережах