Анонимус Я• 08 июня 2023
ХЕЛП! Що з кросівками
Так жалко. Недавно купила. Поносила трохи, та вручну попрала милом. І ось такі плями фіолетові з’явились коли висохли. Їх не врятувати?
Телефон Рубика• 08 июня 2023
Мылом нельзя, попробуйте перестирать, только лучше моющим для посуды или жидким мылом
Бочка порохУ• 08 июня 2023
Так, поперіть в машинці... А потім вже викинете)))
Візьміть миюче для посуду, зробіть багато піни і тою піною акуратно губкою помийте. Потім те все змити, промокнути рушником що добре вбирає вологу і сушити
маска Ілона• 08 июня 2023
Після прання напхайте всередину паперові рушники, і обмотайте ними кросівки. Не сушіть на сонці. Плями виведіть Ванішем ( нанести і потерти щіточкою), і знову попрати.