Нематрьошка• 08 июня 2023
Чи є коледжі де навчають на психолога ?
Вітаю ! Дитина закінчує 9 клас , вирішила зо хоче навчатись на психолога . Скільки дивлюсь коледжі це тільки соц робітники , психологія уже в університетах . Можливо хто знає коледж де спеціальність саме психолог ? Цікавить м Київ . Дякую .
мистерЛяпсус• 08 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Вы бы пошли к психологу, который психолог после 9 классов и колледжа?
Да.
СережкинаЯ• 08 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А чому не навчать? Я розглядаю хороший вуз, орієнтований на результат.
УКУ, обучение КПТ
Из вузов вроде все🤔🤔
А дальше и психиатры, и мед психологи, и все психологи после Вуза идут в психотерапевтические школы.
Из вузов вроде все🤔🤔
СережкинаЯ• 08 июня 2023
Ответ дляБутерброд и я
Не чувствуют. Насмотрелись блогеров, которые несут всякую чушь и решили, что психолог, это просто. Это всё дискредитирует профессию и наносит ущерб людям.
Сложно не согласится.
Барбітта• 08 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
немає такого)
ви звичайно зможете працювати психологом, але дуже швидко зрозумієте, що ваших знань і навичок недостатньо.
Я перебрала 3 напрями психотерапії, поки не зрозуміла, що у мене працює, і в якому напрямі я хочу розвиватись далі.
Вам треба обов´язково особиста терапія, інакше не зможете відділити свої проблеми від проблем клієнта)
Інакше буде скадно досягнути результату і клієнт піде від вас.
LoveYouOrNot• 08 июня 2023
Ответ дляБарбітта
немає такого)
Ну і це добре) Це все само собою. Ніхто після ВУзу не виходить супер-пупер спеціалістом)
Леопардові панчохи• 08 июня 2023
Моя донька навчалася в коледжі при університеті Грінченка на соціального педагога, зі спеціалізацією психолога. Потім продовжила навчання в університеті.
Рекомендую навчання, тільки в нас час пройшов, передивіться які спеціальності і спеціалізації наразі.
LoveYouOrNot• 08 июня 2023
Ответ дляСережкинаЯ
УКУ, обучение КПТ
Из вузов вроде все🤔🤔
Невже тільки УКУ?
А ЛНУ наприклад?
Барбітта• 08 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
я вас в жодному разі не відмовляю.
для мене психологія і психотерапія - це моя справа для душі.
Це і цікаво, і перспективно, і затребувано, і весь час у навчанні))
Мені таке підходить.
Якщо вибирати за покликом, то все вийде і навчатись ви будете хотіти і самі.
Мені таке підходить.
LoveYouOrNot• 08 июня 2023
Ответ дляБарбітта
я вас в жодному разі не відмовляю.
Мені таке підходить.
Так, я розумію вас, мені цікаві і складні сторони, дякую, що ділитесь!)
СережкинаЯ• 08 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Невже тільки УКУ?
А ЛНУ наприклад?
Там гарні викладачі, але ж програма +- однакова у Вузах. Але навіть для консультування, а не терапевтичного процесу, краще мати психотерапевтичні навички.
Наприклад, доцент ЛНУ Олена Володимирівна Сазонова є психотерапевтом, супервізором за методом Симводрами.
І навчалась вона йому не у Вузі, зараз це
Інститут розвитку Симводрами і глибинної психології, який є філією міжнародного товариства кататимно-імагинативна психотерапії.
Тому ВУЗи вузами, але шлях до гарного спеціаліста він набагато довший. Є один +, це навчання можно проходити одночасно.
А дівчинці після 9 класу можно піти окрім школи на додаткові курси, де вона трошки більше пізнає світ зсередини і зрозуміє, чи дійсно хоче бути психологом.
Це професія має справді бути покликанням.
Витворунка• 08 июня 2023
Ответ дляПукимончиг
Но на учителя начальных классов есть)
психологія це досить складна наука для зрвлого мозку. Вибір зараз чудовий і необхідний, але краще як би навчались ближче к 20. Пам´ятаю сві курс 50% не розуміли що відбувається на перши двох курсах...
Витворунка• 08 июня 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Потому что там практики ноль
Имеется ввиду нормальным психологом - нет. Зачем разводить безмозглость?
Нужен психотерапевтический метод и много супервизий, дополнительного обучения. Чтобы стать психологом на уровне, нужно минимум 250.000-300.000 грн и года 4-6 после ВУЗа свободного времени
як би це пиали на дверях універів, стільки би випадкових людей не йли у професію...