aminajoni ma• 08 июня 2023

Жінка в зсу

Цікавить як потрапити на фронт жінці, що потрібно зробити, куди йти.
Ya1607• 08 июня 2023
Вважаю, в воєнкомат

iirbis• 08 июня 2023
Ніяк.
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Діти є, закінчила ЗУНУ тернопільський, міжнародний туризм. Всі кажуть що без підготовки не візьмуть, але ж чоловіків беруть
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляiirbis
Ніяк.
☹️як так
neortoju• 08 июня 2023
Позвоните для начала в военкомат и спросите
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Брату повістку дали, в нього було багато причин не йти по стану здоров’я, але зняв всі діагнози. Підготовки ніякої не було і фізично він не був підготовлений. Жінці ж також так можна було б
Madame S• 08 июня 2023
А детей куда? Война это не турпоход.

Ksu160576• 08 июня 2023
Ответ дляaminajoni ma
☹️як так
не беруть, моя знайома зібрала купу паперів і ніфіга
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляMadame S
А детей куда? Война это не турпоход.
В дітей батько є, буде з ними закордоном
rybka21• 08 июня 2023
Ответ дляKsu160576
яких паперів?
rybka21• 08 июня 2023
авторко, а скільки в вас дітей?
lecaa• 08 июня 2023
никак
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляrybka21
авторко, а скільки в вас дітей?
Багато…четверо
iirbis• 08 июня 2023
Ответ дляaminajoni ma
☹️як так
Так. Навіть тих, хто давно служить. Подивіться статистику, який відсоток жінок на фронті.
Для жінок мають бути окремі умови проживання - окреме спальне місце, окремий душ та інше. Цим ніхто не буде займатися.
Madame S• 08 июня 2023
Ответ дляaminajoni ma
А наоборот нельзя?
Свята• 08 июня 2023
Берут, что значит ни как. Идите в военкомат
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляMadame S
А наоборот нельзя?
Він іноземець і моїх поглядів не поділяє, але домовились що якщо в мене таке бажання є, то буде з дітьми. Брат загинув під Бахмутом, я не можу тут знаходитись. Бажання піти було давно, зараз я точно цього хочу
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляСвята
Дякую
kournosik• 08 июня 2023
Була в воєнкоматі, сказали немає потреби,ми вам зателефонуємо(
Фізична підготовка в мене добра

GIJane• 08 июня 2023
https://thelobbyx.com/?cat=military
Деякі вакансії вимагають тільки вже чинних військових, на деякі - можна пройти мобілізацію. Але я не знаю, яка там процедура, чи можна так просто заявитись і попасти на вакансію. Іноді проскакують типу бухгалтера, психолога.
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляGIJane
https://thelobbyx.com/?cat=military
Дякую💐
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляkournosik
Фізична підготовка в мене добра
брат також сам ходив і сказали нема потреби, але через деякий час по дорозі на роботу дали повістку і в дшв, хоча фізично не підготовлений був і ще один знайомий також без фіз.підготовки в дшв
Ksu160576• 08 июня 2023
Ответ дляrybka21
яких паперів?
довідок: починаючи із медичної і закінчуюючи з характеристики з місця роботи, дозволу чоловіка і дітей (не смійтесь це правда)
rybka21• 08 июня 2023
Ответ дляKsu160576
дозвіл чоловіка? дітей??
і як це виглядає, цікаво...
насправді маю декілька знайомих дівчат, які служать. просто пішли до тцк, пройшли медкомісію та мобілізувались. і це правда. не смійтесь.
одна навіть повернулась із Бельгії, де мала писати магістерську роботу.
автор aminajoni ma • 08 июня 2023
Ответ дляrybka21
дозвіл чоловіка? дітей??
і як це виглядає, цікаво...
Значить шанс є, дякую
kournosik• 08 июня 2023
Ответ дляKsu160576
А навіщо дозвіл чоловіка?
Як діти можуть дать дозвіл?