В кого тако було• 08 июня 2023

Така сукня для дівчинки підійде на 9 років чи надто дитяче?

Дитині 8, але висока
Чи краще таку в горошок, дорослішу дивитися?
Обирати буде вона, але обираю варіанти що їй запропонувати. Перша сукня 2000, друга 500
Якщо їй сподобається перша, то треба буде брати. А я трохи складно уявляю на таку високу дівчинку, на маленьких милота)
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Можливо ще порадите де дивитися, я тільки обираю варіанти.
Попереду декілька свят, ДН друзів, хрестини
Оберу декілька варіантів
Але перша трохи кусається по ціні. Написала щоб мене відмовили напевно)
Свята• 08 июня 2023
Первая очень красивая. В горошек как по мне лет на 23-25
Ворожу на каві• 08 июня 2023
Обидві потпібно брати.
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляСвята
Є ще такі
Але також наче для маленьких
Пошаманю• 08 июня 2023
Мне больше нравится второе платье.
Ещё бы бижутерию к нему подобрать.
Викликаю на дебати• 08 июня 2023
Второе нравится
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляВорожу на каві
Обидві потпібно брати.
Чи може щось з цих?
Пильна роза 1000 грн
Кремове і в старпосте 2000
Блакитне 820
Бритоножка• 08 июня 2023
Висока-це скільки? Подобається що перше,що друге. Перше взагалі візуально літнє-літнє
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
Чи може щось з цих?
Пильна роза 1000 грн
Кремове і в старпосте 2000
Блакитне 820
Ну й ціни- платтячко дитяче 2000😳чи то вже я відстала мабуть...
Малая Налегке• 08 июня 2023
Первое красивое, но я бы не рискнула своей брать, она такие не любит. Второе, как по мне, беспроигрышный вариант. Пыльная Роза не на всех будет красиво, а голубое- детское. Имхо
Alianna88• 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Та ні, я теж в шоці, бо я собі в 35 за таку ціну дивлюсь.
Тимпаче тут тканини дешеві, 1м мусліну 250 грн коштує, а там його 0,5 м всього
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляБритоножка
136 см
Але виглядає старше ніж 2 клас)
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Так..
У мене самої по 1500 максимум
І я не росту, можу носити хоч скільки))
Просто запало мені воно чомусь
Малая Налегке• 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Не видсталы. Но метр муслина- около 200 грн (и выше), лён- от 150. Сама ткань хорошо подорожала. + работа, ++ бренд. Я такие цены себе позволить не смогу на два раза одеть платье ребёнку. Но если есть возможность- чего нет? :)
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляМалая Налегке
Дякую дівчата, горошки беру точно)
Але щось ще треба буде шукати
Щедрик• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
136 см
Але виглядає старше ніж 2 клас)
Автор,у мене донька 8,7 років і зріст 143,є подібне до сорного
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
Так..
У мене самої по 1500 максимум
І я не росту, можу носити хоч скільки))
Просто запало мені воно чомусь
Розумію...Але, мені здається, може ще по різних мас маркет брендах можна глянути. Не знаю.... тісамі Zara, Mango, Next, HM.... Бачила теж різні симпатичні. Але Вам видніше! Якщо хочеться конкретно ці. .Може там справді якість.
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляЩедрик
Дякую. Так, треба брати)
В моєї було подібне до чорного лише з пояском ще в 4 роки)
Виросла з нього, а зара випустила тільки таке з подібних. Думаю, теж буде красиво
Сизоока бестія• 08 июня 2023
Перша.
Це ж дівчинка. Навіщо їй чорне?
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляМалая Налегке
Звичайно- я й не маю проти нічого)) Часом йде дитина в Гуччі- Версаче, бо батьки можуть дозволити, і я поруч бомжик🤭🤭Просто здалось, що подібні платтячка не мали б так коштувати. Але знову ж таки- я не спец!
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Не буде там супер якості. Просто єдине дитя росте, вже моднічає, крутить носом, а я не набавилася і не наряджалася в принцесски)
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
)))💝💝💝
Шмоточницаца• 08 июня 2023
Мне оба очень нравятся, хотя они разные.
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
Дякую дівчата, горошки беру точно)
Але щось ще треба буде шукати
Горошок теж завжди подобався👍👍
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Я привела дитину на гурток малювання, а там виходить дівчинка 6 рочків з сумкою фурла, як у мене, тільки в квіточки. Я все ж думаю, що можливо то був фейк))
Бо не очікувала такого. Але може мама і свою віддала..
жінка незаміжня• 08 июня 2023
Ответ дляВ кого тако було
Правильно робите- мені з хлопцями простіше)) На них все горить)) Ще й все рівно що на них- лиш би відстала( А дівчинці ьреба з дитинства прививати, що має бути красивий одяг і т.д.
Хоча, бачу, хлопці теж іноді люблять міряти, обирати. Я б і рада, та не хочуть.
Малая Налегке• 08 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Да я ж тоже без осуждения. Я просто в последнее время в себя не могу прийти от цен на ткани. А сама тоже бомжиком себя часто чувствую, да и просто не умею быть «женщиной с шиком». А вот за дочку обидно: и в Бренда особо не одеваю, и пример «леди» подать не могу
КаваЗМолоком• 08 июня 2023
Це ж просто річ , діткам все красиво ) , купили на яку дитя пальчиком показало і не створюйте собі клопоту , ще б я так парилась через лаху , теми створювала
автор В кого тако було • 08 июня 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Та моя може і не вибере його. Це мені дуже сподобалося, і думаю коли як не зараз?
Але воно дороге.. хотіла почути що чорне набагато краще, а це таке не дуже, мені лише здалося що воно гарне))
Я б заспокоїлася і не дивилася в його бік
пАлАвинкА• 08 июня 2023
В 9р.може сама вибрати сукню