Пасхальний тролік• 08 июня 2023

Як ви зрозуміли, що в вашої дитини алергія?

Чому вирішили піти здавати на алергени? Які часті симптоми були,котрі вас бентежили?
Мошей ницца• 08 июня 2023
Висипання на шкірі.
Цього року нежить та набряки очей(
Привіт з ботойбіччя• 08 июня 2023
Постійне чхання. Набряки очей, носа. Роздратованість.
автор Пасхальний тролік • 08 июня 2023
Ответ дляМошей ницца
Висипання на шкірі.
Цього року нежить та набряки очей(
На що алергія?
Вапщета• 08 июня 2023
Кашель
автор Пасхальний тролік • 08 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Такого немає, але хвороби завжди кашлем супроводжуються
Мошей ницца• 08 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
На що алергія?
Картопля, соя, креветки, цвіт берези і ще щось.
автор Пасхальний тролік • 08 июня 2023
Ответ дляВапщета
Кашель
Кашель і більше нічого? Кашлі часті?
автор Пасхальний тролік • 08 июня 2023
Ответ дляМошей ницца
І як лікуєте? Ого , не думала, що на картоплю може бути
Мошей ницца• 08 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Виключенням з раціону. Читанням етикеток.
Алерзин наш друг(
Мошей ницца• 08 июня 2023
Кашель це щось не харчове. Вам потрібно на пилки, пил, тваринок. Щось пов‘язане з повітрям.
До лікаря найкраще.
Баррикадница• 08 июня 2023
У моей аллергия на морковный, персиковый и абрикосовый соки. Может это и не аллергия, но после них она рвала ’фонтаном’.
Катастрофа• 09 июня 2023
Часті соплі, майже постійні, почалися обструкції, спочатку здали назоцитограму там дуууже високі еозинофіли, тоді тест на алергію (основні типу найпопулярніші алергени), потім Алекс тест - з плюсів на їжу нема, з мінусів вся квітуча піжня, пил починаючи від вільхи, берези, бука, більшості лугових трав, амброзії... Цілий букет, розпочали асіт, але простіше коли знаєш що від чого і що з цим робити
барабанщица• 09 июня 2023
Кожные дефекты - сыпь, язвы, зуд
автор Пасхальний тролік • 09 июня 2023
Ответ дляКатастрофа
Капець
Як давно терапію проходите? Дитині легше вже? Обструкції часті?
Швидкоруч• 09 июня 2023
Чих бесконечный
Emeriez• 09 июня 2023
Нежить в певний час, потім проходив. Ну і атопічнй дерматит з 3 міс і дика алергія на молочні продукти.
Сиджу тихенько• 09 июня 2023
У дочки началось с прожилков крови в кале. Живот болел. Кожа сама по себе как в пупырышках. Долго разбирались. Потом случайно поняли, что с молочной проблема. Хотя полной непереносимости нет. Исключили, стало лучше.
Потом отек квинке. Так и не нашли причину.

Прикол в том, что аллергопанель вообще отличная - аллергии нет ни на пыль, ни на пыльцу, даже на молочку 1 из 6. Сдавали в разных местах.

Что это было - непонятно.

С аллергологом решили все убрать, вводить по чуть чуть и смотреть реакцию. Реакции нет. Молочку не пробовала, правда, вводить.

Решили что пока ничего не делаем, пока тихо. Если что - сдает Алекс тест
Привіт з ботойбіччя• 09 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько

Что это было - непонятно.

Непереносимість лактози може.
В знайомої дуже схожі симптоми, з молочними продуктами вони обережні
Сиджу тихенько• 09 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Непереносимість лактози може.
Моя молочку вообще не ест. Давно. Отек квинке был уже после отказа от молочки. При чем в период когда даже смотрели, чтоб печенье было без ’следов молока’.
Привіт з ботойбіччя• 09 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Квінке це дуже серйозно
Треба робити аналізи
Сиджу тихенько• 09 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Квінке це дуже серйозно
Треба робити аналізи
Зробили. Не Алекс тест, простіші. Але різні панелі - харчові, дихальні всі й не пам´ятаю. Максимальний показник - молоко коров´яче цільне 1, все інше нулі.
Привіт з ботойбіччя• 09 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Є ще інші аналізи, назви не згадаю, вибачте.
Це вже треба толкового лікаря
Сиджу тихенько• 09 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Це вже треба толкового лікаря
Були ми в лікарів. Не в одного.
Дійшло до того, що дитина після походів по лікарям почала шукати в себе хвороби і де болить - щодня десь щось боліло або чесалось.

І на мою думку, самий толковий лікар , сказав залишити дитину в спокої. Просто виключити всю їжу до рису пустого і по одному продукту вводити,як при прикормі немовлят. Також прибрати в квартирі всі килими, м´які іграшки, книжки в закриту шафу, всі миючі прибрати і вводити поступово за потреби. Доречі прибирати звикла - сода або вода з лимонною кислотою.

Поки що все ок. Далі будемо по ситуації.
З собою завжди є цетрин та дексаметазон в ампулі + шприц.
Катастрофа• 09 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Капець
Два роки , вже легше - без обструкції, але почали з берези і весняних дерев, бо на них найбільша реакція, потім підуть лугові трави.
Соплі є, але враховуючи що було то небо і земля, вже хотіли астму ставити