Значит надо• 08 июня 2023
Чому ви не розлучаєтесь? Що вас зупиняє? Чесно
Питання до теми про розлучення, для тих хто затягує рішення
Результат:
вже голосів:
91 (34.73%)
фінансово залежна
51 (19.47%)
боюсь одинокості
45 (17.18%)
з-за ради дітей
36 (13.74%)
він не хоче, не йде, не пускає
25 (9.54%)
шкода житло ділити
14 (5.34%)
треба робочі руки
Та_шо_ж_таке• 09 июня 2023
Я разводилась три раза) все преодолимо, если есть мотивация и ресурс... мне часто тупо не хватало сил начать этот процесс
ПП-шница• 09 июня 2023
Не хоче йти. А я вже так стомилася від постійних нервувань, вже сил нема ніяких.
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
Нужно довести. Что б бежал.
Доводила долго, но довела таки.
Хотя не развелись. Но отдельно живем и это класс.
Доводила долго, но довела таки.
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мені здається, що жінки часто не розлучаються, бо розуміють що буде ще гірше, не буде фінансів, «робочих рук»,буде стрес, одинокість, маленькі діти, часу на нові стосунки не буде. Інша справа коли діти дорослі, або ще нема, а фінанси є,енергія та сили на нові стосунки є.
ПП-шница• 09 июня 2023
Ответ дляНаездница
Нужно довести. Что б бежал.
Доводила долго, но довела таки.
Йому по суті нікуди йти. Нікому крім родини він не потрібен.
Пуки-куки• 09 июня 2023
Он мне не мешает, ходит какая-то скотинка по квартире, продукты в холодильник кладет, ест мою еду, телек смотрит… ну и пусть, мне не мешает.
Та_шо_ж_таке• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
Может и так.
У меня было иначе - мне нужно было так все обыграть, чтобы выигрыш был на моей стороне) - а это долгоиграющая многоходовочка)
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
Це теж проблема часто. Не йдуть або погрожують дітей забрати. За кордон не розглядали можливість втікти, як варіант вирішити питання ?
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
И моему было никуда.
И о боги… не пропал. Месяц где то скитался потом снял квартиру.
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Может и так.
Да начать клевать из за любой мелочи. Не верю что у вас прям идеальный муж во всем.
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
От так, наші баби з дідами жили, бо без варантіу, йти нікому нема куди . Ну і плюс робочі руки в селі Це сумно
.
Луноликая Вика• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
У вас в голосуванні нема можливості обрати кілька варіантів
Сарафанное радио• 09 июня 2023
Ответ дляНаездница
Нужно довести. Что б бежал.
Доводила долго, но довела таки.
И мы отдельно живём, но у нас всё идеально. Если съедемся, эта идилия нарушится)
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляПуки-куки
Якщо не вякає, то ще норм
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляСарафанное радио
Абсолютно согласна
Сегодня приехал. Пошли поужинали. Спит уже в кровати. Но я знаю что утром его не будет.
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
.
Жили потому что так принято было. Терпели и алкашей и изменщиков. Все в себе держали.
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Напишіть свій варіант. А там є така опція обрати декілька варіантів? Просто цікаво, що всі закликають розлучатися, якщо щось не так, психологи, форуми, в книгах так написано, але по факту, розлучення не завжди покращить ситуацію, а може тільки по-гіршити, особливо якщо є малі діти, нема можливості вийти на роботу та ходити на побачення. Тому дійсно до розлучення треба готуватись, фінансово, психологічно та фізично. Це якщо вже якись алкаш і тиран, то тоді відразу в поліцію і до побачення
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Зачем?
Я люблю его
Читайте ще раз тему, уважно
ПП-шница• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
.
Я Вам більше скажу, по молодості я закохалася і мій чоловік з‘їхав. Мої рідні знайшли йому житло і зробили все щоб ми зійшлися( А зараз я вже не знаю що робити, мені далеко за, по мені мабудь вже дурка плаче. Сліз не лишилося.
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
От, чесно моя ситуація, я просто не впевнена, що я точно цього хочу. Що мені буде краще від цього. . Якщо у вас, так все погано, треба себе спасати, життя он яке, зараз не ясно що буде далі, і витрачати на сльози не варто. Треба знайти підтримку в комусь психолог, подруга, і рухатись в правильний бік. Європа дала багатьом жінкам можливість втікти від війни, і відчути як добре, без того не путьового абюзера, і так само як же погано без свого, хорошого чоловіка, і повертаюся такі жінки, до своїх, додому .
Найщасливіша• 09 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Зачем?
Я люблю его
Любите, несмотря на все?
Или благодаря всему?
Та_шо_ж_таке• 09 июня 2023
Ответ дляНаездница
Я трижды в разводе... и все мужья у меня идеальные), но были болевые точки, на которые нужно было правильно надавить
Чай не пью, только кофе• 09 июня 2023
Особисто я була співзалежна +інфантильна. Почала стосунки на стороні. Чоловік дізнався, була страшна істерія, запой у нього,винос мозку, із шизоподібним порушенням. Це мене спонукало до дій. І то, у муках сумління. Мені його періодично жаль . І це , незважаючи на те, що він мені міг наговорити і понаписували.
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Такие идеальные что вы аж ушли от них.
Ну да. Верю конечно.
Та_шо_ж_таке• 09 июня 2023
Ответ дляНаездница
Такие идеальные что вы аж ушли от них.
Ну да. Верю конечно.
Не я ушла, а я их ’ушли’) Серьезно, все хорошие мужики, просто я Галя балувана)
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
Любите, несмотря на все?
Или благодаря всему?
До речі про тих хто любить попри все, це теж можна зрозуміти. Це теж вибір ради себе, і без нього їй буде дуже зле. Знаю одну пару, дивитись тяжко, вона паше по дому, діти, йому з бізнесом допомагає, миє якісь човни йому по ночам, а він навіть гроші не дає, на одяг нормальний, і фітнес, + зраджує. І думаєш, не дура? А потім ну і що, кине вона його, залишиться без грошей взагалі, з двома дітьми, за 40, зовнішність дуже специфічна, і від цього їй явно краще не буде, вона це розуміє і тримається за те що є, теж це все сумно
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А чому розлучались? Якщо хороші чоловіки?
Наездница• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Их ушли но надо было сделать из себя жертву - это как, наглядно можно.