Значит надо• 08 июня 2023
Чому ви не розлучаєтесь? Що вас зупиняє? Чесно
Питання до теми про розлучення, для тих хто затягує рішення
Результат:
вже голосів:
91 (34.73%)
фінансово залежна
51 (19.47%)
боюсь одинокості
45 (17.18%)
з-за ради дітей
36 (13.74%)
він не хоче, не йде, не пускає
25 (9.54%)
шкода житло ділити
14 (5.34%)
треба робочі руки
наКоблучках• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
Якщо Херсонська обл, то правильно все залишила йому, там на жаль нема за що боротись вже …
Это ужасно конечно, лучше б просто досталось …. Этот геноцид😢
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ длянаКоблучках
Та звісно, непоправима катастрофа та горе…
Не служанка• 09 июня 2023
Люблю чоловіка, про розлучення і думок не має. Чого не має такого варіанту? Я б обрала його
Меряю линейкой• 09 июня 2023
Нет моего варианта ответа : «лень» удобно очень. Да и грех жаловаться наверное
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Це опитування для тих хто хоче розлучитись але затягує
Царевна в уггах• 09 июня 2023
На что вам нажать, чтоб результат посмотреть? Подтасую недорого.
Сколько опросов так загублено)))
Для драки• 09 июня 2023
бо люблю, рідний. але цілі по життю різні, він хоче дітей, а я не готова. що ж тут робити, не хочу заважати його мрії про сім´ю, але й кинути не можу, бо окрім нього не має нікого, та нікого й не бачу.
Найщасливіша• 09 июня 2023
Ответ дляПП-шница
Батько не дозволяв скандалити при дітях. Я вже років в 17 дізналася що вони могли по місяцю не розмовляти, мати розказала, а при нас все ок завжди. Лише один раз пам‘ятаю скандал, років 6 мені було, мати його виганяла, шалена лайка була.
Все моє дитинство до нас приїджали якісь родичі, друзі. Возим їм подарунки, при тому що одягалися ми як бомжі. Я місяцями складала копійки щоб книгу купити.
Ну це хіба що ви в замку на 500 квадратів жили. В 2кімнатній квартирі все і так зрозуміло, як не приховуй
Чу Ча• 09 июня 2023
Ответ дляНаездница
Жили потому что так принято было. Терпели и алкашей и изменщиков. Все в себе держали.
Моя бабушка развелась,
не терпела
Чу Ча• 09 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Зачем?
Я люблю его
Наверное, обсуждают что-то другое, нелюбовь
Чу Ча• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
Напишіть свій варіант. А там є така опція обрати декілька варіантів? Просто цікаво, що всі закликають розлучатися, якщо щось не так, психологи, форуми, в книгах так написано, але по факту, розлучення не завжди покращить ситуацію, а може тільки по-гіршити, особливо якщо є малі діти, нема можливості вийти на роботу та ходити на побачення. Тому дійсно до розлучення треба готуватись, фінансово, психологічно та фізично. Це якщо вже якись алкаш і тиран, то тоді відразу в поліцію і до побачення
Где вы такое прочитали? Развод - это неправильно пройденный кризис отношений!
Снежнакомка• 09 июня 2023
Знаю таку сім´ю де чоловік та жінка не розлучаються з різних причин.
Жінка має все майно сім´ї але не хоче керувати ним, сім´я дуже заможна.
Чоловік полюбляє гуляти і вішати лапшу своїм Ляді про сім´ю. В той же час він ніколи не розлучиться з цією жінкою бо інша не буде терпіти його бл@дство.
Чу Ча• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я трижды в разводе... и все мужья у меня идеальные), но были болевые точки, на которые нужно было правильно надавить
Ваша цель - одинокая старость?
ПП-шница• 09 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
Розуміла звичайно , але я з 15 р вже жила одна. Ходила напів голодна , розпарювала іноді сухарі бо грошей не було. Потім швидко вийшла заміж.
Все будет, но потом• 09 июня 2023
Хотела, была на волоске, обсуждала уже даже развод. Но случилась война и я поняла что одна я бы не выгребла, морально и материально. Передумала а дальше жизнь покажет. Пока нет ресурса к разводу, поиска нового партнёра, обустройства быта итд.
Форс мажор• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
Мені здається, що жінки часто не розлучаються, бо розуміють що буде ще гірше, не буде фінансів, «робочих рук»,буде стрес, одинокість, маленькі діти, часу на нові стосунки не буде. Інша справа коли діти дорослі, або ще нема, а фінанси є,енергія та сили на нові стосунки є.
Не розуміють, а ДУМАЮТЬ, що буде так, як Ви написали. Сама така була. Але то все брєд. Дурепа, що не зробила цього раніше. І дітей 2 майже ( меншій 15) виростила, без копійки аліментів. І жити стали набагато краще без нього. Виконавча не працює, борг росте, а толку 0.
Та_шо_ж_таке• 09 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Ваша цель - одинокая старость?
Одинокая - это без мужа?
Не служанка• 09 июня 2023
Ответ дляЗначит надо
А тим кому цікаво, можна було б хоча б ’результати’ зробити.
Тільки не про гроші• 09 июня 2023
Страшно сделать мужу больно, потому что он очень хороший человек. Мне невыносимо от этих мыслей, что ему будет больно.
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
А я із тих дітей, які мріяли, щоб мама розлучилась з татом. Так хотілось жити в спокої
о боже, и мои творили дичь, я мечтала чтобы он уехал навсегда, или умер, а еще чаще я представляла что это не мои настоящие родители, а какие чужие люди, которых вынудили, а когданибудь найдутся мои настоящие и заберут меня.
но таки не даождалась, в 17 лет я уехала куда нибудь из этого дурдома, чтобы невозращаться туда никогда.
Помеха справа• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я разводилась три раза) все преодолимо, если есть мотивация и ресурс... мне часто тупо не хватало сил начать этот процесс
Вы мой кумир)))) три раза
Пилосмок працює• 09 июня 2023
Автор, интересный был бы опрос, если бы Вы его не завалили ещё при создании. Ну кто создаёт опросы без варианта ’результат’?
Пилосмок працює• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Респект! Уважаю женщин, которые не терпят, а выбирают себя, в отличии от тех, кто всю жизнь мучается, но утешает себя тем, что она же зааамууужееем)
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляНе служанка
Не подумала, про це
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляФорс мажор
Так, думають та бояться. А там далі як у кого вже складеться, але все в їхніх руках
Значит надо
• 09 июня 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Та не кажіть, щей війна до всіх цих людських проблем
размахер• 09 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не я ушла, а я их ’ушли’) Серьезно, все хорошие мужики, просто я Галя балувана)
Хорошие, но точно не любимые, видимо.
Не боитесь принимать решения.