Я инженер, меряю от 1• 09 июня 2023
Чи можна дізнатись, хто ставить смайли у Вайбер?
Є невелика Вайбер-група. Люди перейшли туди з іншої спільноти, в якій були нечесні люди. Ця нова спільнота додала до себе самих, здавалося б, перевірених, але виявилось, що туди все таки попала та непорядна людина. На певні повідомлення ця особа ставить смайлики, які сміються. Потрібно зрозуміти, хто так робить. Чи є якийсь спосіб це зробити?
Пасти Ла• 09 июня 2023
Натиснути на повідомлення і тримати. Вискочить віконечко , там слово інформація. І видно хто що ставив
Я инженер, меряю от 1
• 09 июня 2023
Намагались так подивитись. Дякую. Не виходить. То якийсь не такий вид спільноти, як зазвичай
маминаБубочка• 09 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В групі можна, в спільноті ні.
Элька-Карамелька• 09 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
я розумію про шо ви. у нас вчителька зробила таку спільноту. там не можна подивитися лайки.
Элька-Карамелька• 09 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
В групі можна, в спільноті ні.
підкажіть, а адмін спільноти бачить хто лайкає чи теж ні?
маминаБубочка• 09 июня 2023
Ответ дляКлементина
Запросто!
Нажимаете на сообщение и выбираете ’подробности’
В сообществе покажет только количество.
маминаБубочка• 09 июня 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Теж ні.
Veronika_100k• 09 июня 2023
Никто ничего не увидит. Ни админы, ни супер админы. Я, как супер админ, вижу только если второй супер админ в моем сообществе лайкнул.
Клементина• 09 июня 2023
Ответ длямаминаБубочка
Теж ні.
Ви в цьому впевнені?
Я раніше заходила на орківські канали і ставила їм смайли, середні пальці))) і таке інше під повідомленнями, де русня ставила розбите серце. То мене вираховували і видаляли. Правда, це в Телеграмі.
У вайбері по іншому виходить, да?
Я инженер, меряю от 1
• 09 июня 2023
маминаБубочка• 09 июня 2023
Ответ дляКлементина
Ви в цьому впевнені?
У вайбері по іншому виходить, да?
В групі адміністратор бачить, в спільноті адміністратор не бачить.
Все до блиску• 09 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ще може бути написано «дані»
Регионщица• 09 июня 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ні