Пекельнi Борошна• 09 июня 2023

Фоп, продаж брендів

Зібралася відкривати Фоп, продаю брендовий одяг в інтернет магазині. Документів на товар немає, так як замовляю його як приватна особа.
Бухгалтер налякав, що це як контрафакт і за це кримінальна відповідальність.
Але багато хто з фопів продає такий же товар. Або ж ті самі баєри. Як вони це обходять? Порадьте)
Свята• 09 июня 2023
Правильно сказал

Свідок Перемоги• 09 июня 2023
а посоветоваться с другим бухгалтером?
тут много ’специалистов’
Свята• 09 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
а посоветоваться с другим бухгалтером?
тут много ’специалистов’
Документов подтверждающий приобретение товара нет. О чем советоваться? Не бухгалтеру потом сидеть
Юлия Крамарева• 09 июня 2023
Коли зареєструєте ФОП, почніть купувати товар, як суб’єкт підприємницької діяльності, чи тоді вам не схочуть продавати чи більшу ціну поставлять?
МеняАЖтрусит• 09 июня 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
Такий товар купують на розпродажах на іноземних сайтах
Якби не цей нюанс, впевнена, що абсолютна більшість посередників і перепродажників вже б давно зареєструвалися і спокійно платили податки