ЧорноброваЯ• 09 июня 2023
продавець бреше чи ні
Олх-доставка Нова пошта
на сайте Нової почти вибиває, що
"накладна створена , але ще не надана до відправки "
але продавець каже що відправив зранку.
зараз 15:04
на сайте Нової почти вибиває, що
але продавець каже що відправив зранку.
зараз 15:04
Не боюся осуду• 09 июня 2023
Что угодно может быть - или продавец действительно не отправил, или ещё не обновилась информация в системе НП
Идууу--уууу блин• 09 июня 2023
Вообще такое бывает,сама отправляла например в 10 утра,а тнт светилась лишь к вечеру
Просто Фіфа• 09 июня 2023
залежно звідки відправляв
в містах - статус оновлюється макс за 10хв - тобто каже неправду
якщо з села якогось - то міг справді відправити, а статус посилки змінитись може від пару годин до 2х днів
Идууу--уууу блин• 09 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
залежно звідки відправляв
Не правда,я с города отправляла
Ангел-предохранитель• 09 июня 2023
ОЛХ доставка - до трьох днів після підтвердження треба відправити. Чи навіть 5. Давно не відправляє?
Бурундучиха• 09 июня 2023
У меня обычно намного позже начинает отображается отправка так что ждите
Просто Фіфа• 09 июня 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не правда,я с города отправляла
в мене 10+ відправок щодня
від моменту сканування на НП посилки до повідомлення в додатку в середньому 2хвилини, написала 10хв - то максимум
сповіщення що прийнято до відправки приходять коли ще з НП не вийшла навіть.
то місто, велике відділення.
коли відправляли, самі сканували посилку чи оператор приймав?
то місто, велике відділення.
Просто Фіфа• 09 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
на сайті олх - так, там з запізненням в 2-3 години показує
на сайті НП - в реальному часі статус показує
Идууу--уууу блин• 09 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
в мене 10+ відправок щодня
то місто, велике відділення.
Оператор
Пупуговка• 09 июня 2023
Попросіть скинути квитанцвх про відправку, чи подивіться а сайті статус по номеру накладної.
ov.amethyst• 09 июня 2023
Якщо відправка була із села (там не таке відділення як ми звикли у містах, а пункт приймання-видачі), то в базі НП посилки не буде, поки її із села не забере кур´єр, і не привезе до районного відділення. Там її просканують, і тільки тоді ТТН з´явиться у базі і посилка почне відслідковуватися. Коли я минулого літа сиділа на дачі у селі, мої посилки з´являлися у базі тільки після 18.00. Такого наслухалася від клієнтів((((
ОноВамнадо• 09 июня 2023
Например, я несу на почту и оставляю посылки. А оператор в свободное время оформляет. Обычно до двух часов уже все оформлено, так как забирает машина в это время. А на олх может до след.дня не обновляться.
Татьяна@..• 09 июня 2023
Якщо дивитесь на сайті олх,може бути затримка. Якщо в приложенії НП(якщо воно у вас є),тоді повинно зразу висвітитись,що вона відправлена
Просто Фіфа• 09 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Да в почтомате может лежит,ждет когда курьер заберет.
автор же написала вгорі
’Олх-доставка’
який поштомат, який курьєр..?
’Олх-доставка’
який поштомат, який курьєр..?