Барвіночка• 09 июня 2023

Почему инвалидов не возят на коляске по городу?

Не разу не видела, чтоб кто-то вез на коляске старика или инвалида по улице, если есть коляски, то только с детьми, со взрослыми ни разу.
Нужно бабулю 90 лет отвести в поликлинику, она сама дойти не может, но мне стыдно везти ее в коляске, т.к. у нас никто не возит стариков так. Но вот я задумалась, а почему? Почему у нас так не принято?
Жінка з перцем• 09 июня 2023
Ответ дляБарвіночка
ну может я неправильно выразилась. надо было написать ’чувствую себя неловко’, так было бы более правильно сказать.
А може пора забути про ’неловкость та стид’ і зробити так, як буде комфортно бабусі?

Це ппц, доросла тітка розмусолює як вона виглядатиме поруч з бабулею на візочку.
Киппи• 09 июня 2023
Ответ дляБарвіночка
Ну все будут смотреть. Если б это было частое явление, то норм, а так, я ни разу не видела, чтоб везли стариков. Все либо сами, либо дома сидят и семейник к ним ходит.
Будьте першою. Я постійно порушую і ламаю стереотипи і люди підтягнуються. Вивозьте свою бабульку в люди і неї обов´язкового знайдеться такі ж колясочники. Це жорстоко людину тримати в 4-х стінах, бо хтось може криво подивитися. .
Ширли-Мырли• 09 июня 2023
Ответ дляБарвіночка
Киев.
Встречаю периодически. Не редкость. У нас в доме живёт четверо. Гуляют. Других встречаю периодически.
Ширли-Мырли• 09 июня 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Где есть пандус? В каком транспорте?
В автобусах.
Лично недавно видела, как мужчина на коляске в автобус заезжал и потом выезжал.
Зараз на дієті• 09 июня 2023
А вам має бути не соромно, а з гордістю йдіть з бабусею в інвалідному візочку, що ви гарна онука, яка піклується і робить якнайкраще. Бабуся прогуляється, по сторонам подивиться, сумно ж весь час вдома
Малявка ще та• 10 июня 2023
Я в своєму районі відносно часто бачу людей на інвалідній калясці - це і старенькі, дорослі люди з дцп, діти з інвалідність і навіть молодь. Навіть сьогодні зустріла жінку з вже не молодою дочкою на калясці, схоже на дцп з розумовою відсталістю.
Але в самої бабуся, яка вже не ходить, то теж її не вивозимо. Фізично її ще якось підняти і посадити в каляску потрібно, а потім ще і спустити вниз, це ще той квест. І з пандусами складно, суспільство не безбар´єрне.
В мене не зовсім здорова рука, батьки вже самі пенсіонери. От чесно, достатньо того, що спина і так страждає, бо бабусю треба припідняти при заміні памперса.
Тому тут не про стидно, а про те, що фізично не просто.