Мальовнича даль• 10 июня 2023
Спецы по Кипру зайдите
Куда лучше с ребёнком? В какой город? Лимассол смотрю самый большой , лучше туда?
Божа кульбабка• 10 июня 2023
Лимассол для пляжа совсем печаль . Грязный, серый песок . Ларнака туда же .
Протарас -супер , ну и разок в Айя-Напу на нисси бич съездить
Мальовнича даль
• 10 июня 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Спасибо
Думала лимассол топ
А вон оно как
Думала лимассол топ
А вон оно как
Божа кульбабка• 10 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Спасибо
Думала лимассол топ
А вон оно как
Думала лимассол топ
А вон оно как
Не, реально отвратительный пляж на фоне Протараса
Місячне Сяйво• 10 июня 2023
Если ехать, то протарас-напа.
Но да, кацапов немеряно.
И ещё, не едьте с ребёнком в Лимассол. Поверьте на слово.
Но да, кацапов немеряно.
Хлопаю ресницами• 10 июня 2023
Протарас. Всі пляжі там чудові. Особливо Fig Tree Bay, Pernera (біля Polyxenia комплекс). Також за Протарасом є район Капаріс (тут менше готелів, але гарні затишні бухти й апартаменти, будинки). Айя-Напа трохи гучна, й то вона краща за Лімасол, якщо для дитини. Ще є Пафос, там також непогано.
Хлопаю ресницами• 10 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Спасибо
Думала лимассол топ
А вон оно как
Думала лимассол топ
А вон оно как
Лімасол полюбляють кацапи. Це «їхнє» місто на багато відсотків, адже ще до 2014 року вони купами стали переїжджати сюди (добре, що скупчилися в одному місті, в інших куточках острова кацапні менше), компанії реєструвати, базуватися. Ну, так з роками умовно й називається «кацапський» Лімасол. Звісно, там живуть різні народи. Але кацапні найбільше, ще й з кіпрськими паспортами вже. Відповідно, й атмосфера така собі, й публіка. Вода на Кіпрі скрізь чудова. А ось пляжі, оформлення, вигляд, обслуговування трохи відрізняються.
Как нефиг делать• 10 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
В айя-напі їх також тьма, але пляжі чудові піщані. Ніссі біч з трьоколоровим морем і мілиною на початку для дитини пілійшов би.
Божа кульбабка• 10 июня 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Але жити в напі з дитиною не можливо . Вночі вся напа-це суцільна дискотека , спати неможливо . Я одного разу поїхала, в готелі жила британська молодь
я думала вони готель рознесуть. Я не стара, але це був жах. Вони бухали, верещали, вибивали один одному двері, стрибали в 2-го поверху в басейн. Як вспомню -вздрогну.
Мамин тріль• 10 июня 2023
Протарас
Айя-Напа - тільки готелі тоді обирайте подалі від вулиці клубів.
Місячне Сяйво• 10 июня 2023
Ответ дляvillett
В лимассоле их много. А так этим нужно лететь с пересадкой в кувейте, полет 10-15 часов. Поэтому выбирают Турцию и свои прямые рейсы.
Да чхнуть нельзя, чтоб в кацапа не попасть. Если они живут там, какая разница, как лететь…