Olga-lyubimaya• 10 июня 2023

Чому люди намагаються постійно образити?

Ну очевидний же факт, що всі не ідеальні, але щоб я не запитала, щоб не написала ЗАВЖДИ обіллють брудом. Це люди так самостверджуються за рахунок інших? Постійно знайдуть привіт зачмирити, образити, принизити. Невже вони всі бездоганні???
Трохи злякана• 10 июня 2023
счастливые люди не будут пытаться обидеть и нагадить

Кузякин• 10 июня 2023
Может кто-то раздражает глупость или тупость или 2в1. Война, нервы у всех.
Педиатор_я• 10 июня 2023
Например?
Что вы такое пишите?
ПоЧуХонтес• 10 июня 2023
Там где поддерживают нужно по 2000 грн платить за сеанс. А тут просто происходит процесс естественной асинезации...
Александр_5• 10 июня 2023
Часто це пишуть нейромережі, а не живі люди. І, нажаль, образа - це швидкий спосіб розговорити людей.
Кузякин• 10 июня 2023
Или лютая безраммотность.
Кузякин• 10 июня 2023
Ответ дляПедиатор_я
Например?
Что вы такое пишите?
Ну вот. ПишЕте
КинДза• 10 июня 2023
А почему вам можно, а им нет? Учительницу г..ом облили и думаете что умнее всех?
Мая твая не панимать• 10 июня 2023
Правильно написали - це від відсутності щастя. Бідні матеріально, нікому не потрібні жінки, завжди злі.

Репетиторша• 10 июня 2023
Ответ дляКузякин
Или лютая безраммотность.
БезграмМотность лютая не то слово😳
А я нівроку• 10 июня 2023
Вперше вас бачу.
Кузякин• 10 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
БезграмМотность лютая не то слово😳
Да, вылезло) а редактировать нет возможности
ХвилювАллочка• 10 июня 2023
От того, что человек слаб, несчастен и озлоблен
Счастливые не льют грязь
Галябалована• 10 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
Почему? Счастливым людям тоже нужна разядка)
LoveYouOrNot• 10 июня 2023
Специфіка цього форуму.
Почалось колись давно, доречі реально не з початку таке відношення у дівчат було. З часом підхопилось іншими, і підхоплюється новими, як тільки вони бачать, як саме тут спілкуються. То як теорія розбитих вікон.
Далеко не на кожному форумі таке.
Штора с кисточкой• 10 июня 2023
Мені тут завжди щастить, підтримують, підказують.
Я пані прохана...• 10 июня 2023
Ответ дляКузякин
Или лютая безраммотность.
😆😆😆 це дуже смішно)))
Кузякин• 10 июня 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
😆😆😆 це дуже смішно)))
Ага
Галябалована• 10 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Специфіка цього форуму.
Далеко не на кожному форумі таке.
Смотря как изложить проблему в стартпосте. Здесь за одно и тоже могут как обосрать так и поддержать ,сколько раз наблюдала) но если серьезно, то мне здесь помагали и не раз. Среди тонн говна есть действительно стоящие советы

LoveYouOrNot• 10 июня 2023
Ответ дляГалябалована
Все так і є). Але в загальному через анонімність люди більш розв´язані.
Тушьмушьнюшь• 10 июня 2023
враньё. никто тут никого постоянно не обижает.
а слишком ранимым вообще в интернет лучше не соваться.
я создавала темы, спрашивала мнение. мне отвечали как и против так и за. это нормально. но так, чтобы прям все набрасывались, то такого нет.
Своего не предлагать• 10 июня 2023
Ответ дляКузякин
Или лютая безраммотность.
Ага, тільки це слово пишеться з однією буквою м))
Педиатор_я• 10 июня 2023
Ответ дляГалябалована
Педиатор_я• 10 июня 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
KidStaff• 10 июня 2023
Між тим на підтримку нам пишуть по 10 користувачів на день ’чому мене забанили? я не розумію’.
Захожу в її акаунт, дивлюся останні повідомлення та не розумію як так можна писати таку гидоту? Відписую, показую, запитую. А у відповідь ’ясно, у вас тут всім рота затикають. Видаляйте мій акаунт’
Кузякин• 10 июня 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
О Господи. Уже выше на это ответила. Вы опоздали
Кузякин• 10 июня 2023
Ответ дляKidStaff
Так удаляйте. Они с новых придут.
Таких просто так не выкуришь
тянитолкайка• 10 июня 2023
Світом керують емоції, що пов´язані з ненавистю та любов´ю.
Також поняття ’бий, біжи або заціпеній’ пов´язані зі страхом. Бити словесно - це прояв внутрішнього страху, а значить ти вразливий, раз сповнений страху. Наляканий - ти безпорадний та нікчемний, тобою володіє ситуація.

Це фундаментальні, базові відчуття людей.

Одні впадають в залежність, ейфорію від романтичних почуттів. Від цього усі ці пісні, романи, фільми, фантазії про несамовите кохання, страждання, не можливість реально оцінити ситуацію.

Інші транслюють свою тіньову сторону особистості: принизити, розчавити, образити, насміхатися..
В людині багато токсинів, якими вона сама себе вже отруїла, а тепер токсини шукають вихід назовні. Ага, хтось просить поради? Значить слабкий! Хтось помилився і страждає? Ага, лох! Зараз я тобі бризну отрутою в коментах.
Це надає ілюзорного відчуття, що ти сам не нікчемний, а ось зараз возвеличишся над кимось, візьмеш перевагу над слабшим, гіршим - це розцінюється нападником як успЄх.
Своего не предлагать• 10 июня 2023
Ответ дляКузякин
Сподіваюсь це буде наукою вам не тикати іншим на помилки, коли сама така сама)
Natalishka-8242• 10 июня 2023
Потому что несчастные, в жизни могут быть неудачи, которые сублимируются на обсирание на форуме.