Дюагональ• 10 июня 2023

Хтось збирається цього літа їхати у Туреччину?

Чим літаком чи автобусом, в які готелі , регіони вибираєте?
Як з москалями бути там?
ТаПрямТам• 10 июня 2023
есть отели без русских, но в городе вы их все равно встретите. а вообще они по всему миру шарятся

Люблю порядок• 10 июня 2023
Москалі всюди
Статус Ква• 10 июня 2023
Та куди завгодно вже, що буде найдешевше по горящій, аби в море зайти по шию
Леся Українка• 10 июня 2023
Я обдумувала, але зупинила вибір на Єгипті.
Адже планувала відпочинок в червні, передивала що в Туреччині буде недостатньо тепло. Адже не лише у нас холодна весна та й літо.

В єгипетському готелі росіяни є, але не багато. Переважно європейці тут.Бачила і кілька сімей украінців, що проживають в Європі.
Я росіян не чіпаю, вони мене теж.
автор Дюагональ • 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
дотепна відповідь!
Статус Ква• 10 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка

Я росіян не чіпаю, вони мене теж.
Обережно з плаванням, активні акули, людину з´їли днями в хургаді. Ми теж єгипет обожнюємо, але щось не тягне тепер
Венздей Адамс• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
В Египте периодически акулы нападают на людей

Венздей Адамс• 10 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка

Я росіян не чіпаю, вони мене теж.
В каком вы городе и отеле?
Леся Українка• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
Так, другий день червоний прапор. Але вчора не можна було й ступити, сьогодні буйки метрів за 4 від входу, в море пускають
Статус Ква• 10 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Так, але вона прям з мілководдя потягнула
Венздей Адамс• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
Она орка съела, надеюсь не отправилась
ТаПрямТам• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
она москальню сожрала, у них руки в крови, а акулы от этого запаха агрессивные
Katya_• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
А ви звідки їдете? Ми самі з донькою не наважуємося, шукаємо компанію
П´яна вишня• 10 июня 2023
Я обдумувала Турцію
Дуже любила раніше, але вирішила на користь західної Європи ( не готель , апартаменти напроти моря з басейном )
Поки так
Але то ще не скоро буде
Через два місяця
Статус Ква• 10 июня 2023
Ответ дляKatya_
З Праги
Katya_• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
З Праги
Я думала, з України
П´яна вишня• 10 июня 2023
Ответ дляТаПрямТам
Так в минулому році європейку ..
Наче з Франції ( можу помилятись )
Не памʼятаю
Леся Українка• 10 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Так в минулому році європейку ..
Наче з Франції ( можу помилятись )
Не памʼятаю
Було два випадки за кілька днів підряд в минулому році
П´яна вишня• 10 июня 2023
Ответ дляСтатус Ква
Там же затонув корабель з вівцями і акули їх пожрали
То вже другий рік на людей кидаються
Агресивні

Губка Боб• 10 июня 2023
Як думаєте, до Турції не допливе те, що змило з підірваної ГЕС? Екологічна катастрофа, все тече в Чорне море. Воно звісно велике, та все ж …
П´яна вишня• 10 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
В Турції Чорне море давно вважається брудним
Хіба на ньому ваш готель ?
Губка Боб• 10 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Хіба на ньому ваш готель ?
Я не автор. Про розташування готелю незнаю.
П´яна вишня• 10 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
Всі готелі в продажі не на Чорному морі
Ні одного не зустрічала на чорному
автор Дюагональ • 10 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Так в минулому році європейку ..
Наче з Франції ( можу помилятись )
Не памʼятаю
і наших, українців,покусала, років зо два тому
нема-нема та й періодично є трагічні випадки...
автор Дюагональ • 10 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
треюа дивития карту течій Чорного та Середземного моря. От, наприклад, біля Санжійки в Одеськй області з´єднуються підводні течії з протоки Босфор і Керченської протоки

Тому все потрібно вивчати
П´яна вишня• 10 июня 2023
Ответ дляДюагональ
Всі вже не памʼятаю (
До речі, місцевих часто дуже гризуть акули, це вони самі розповідали.. але не афішують, то заборонено
Бо налякають туристів
спальное место• 10 июня 2023
Мы в Турции сейчас. В отеле практически все русскоязычные. Но это и наши, и беларусы и казахи. Мы никого не трогаем, а они нас. Погода супер. Днём до +32. Море бодрящее, но не холодное.
автор Дюагональ • 10 июня 2023
Ответ дляспальное место
Дякую за відгук. А де саме? Як добиралися?
спальное место• 10 июня 2023
Ответ дляДюагональ
В Кемере. Добирались из Будапешта. Так было немного дешевле. Мы отдельно бронировали перелет, отдельно отель. В самолёте большинство наши. Добирались долго, но нам надо было через всю Украину ехать. Поездка не утомила особо. В Будапеште погулять успели немного. Но это путь на отдых, обратно, думаю, будет не так весело.
Белая котичка• 10 июня 2023
Смысл туда ехать. Уже лучше на Адриатику, там хотя бы море чистое будет.