Olga-lyubimaya• 10 июня 2023

Фото з кавою

Гортаю інстаграм. Із 20 моїх підписників у 6 в сторіс одне сторіс в день - фото з паперовим стаканом кави.
Це люди демонструють що? Що мають 70 грн на каву? Так в них авто люкс-класу. Манікюр? Він в них завжди бездоганний)))
В чому секрет таких фото?
FluffuRana• 11 июня 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А я і не роздивилася, що клеять. Гарна фішка, дійсно як передбачення. Хочеться миру. Згадую Євро 2012, мирні Харків та Донецьк, Київ та Львів. Надобраніч.
Ну то, може, ще в мене якість фото така ))
Тихої ночі нам усім

Хата на мати• 11 июня 2023
Ответ дляTammy21
В мене у робочому акку цілий тиждень фото зайців у різних позах. Авторка, я демонструю свою нереальну плодючість, пригучість, свому МЧ натякаю на секс, чи замовникам демонструю навички?)))
Удалено администрацией...
Всміхайлик• 11 июня 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ой, ещё и на поздравления напрашиваетесь 👎🏿
Ой, такий чорненький пальчик👍🏿
Хата на мати• 11 июня 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
Я люблю каву.І інколи за день випадаю із сторіс.То щоб друзів заспокоїти виставляю,що я тут і все Ок)
Це за цей тиждень,що ще не видалила з галереї))
Тю)
Кому могут быть интересны эти стаканчики?))
Моська-слон• 11 июня 2023
Бляяяяяя, а я дома в кровати пью и круасаном с собакой делюсь....
Tammy21• 11 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Удалено администрацией...
Да, я очень странная. Не раздаю втихаря обесценивающие оценивания другим людям не вникая в контекст и не слыша запроса. А ещё конечно же репорчу админам)
Тихой вам ночи и счастливых, светлых, насыщенных удовольствиями дней.
Ищу-брожу• 11 июня 2023
Вони ж це для себе роблять, а не для вас. Навіщо вам це розуміти?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 июня 2023
Ответ дляTammy21
пишіть ваш акк, будемо вам активність підіймати!)
Anjavoloschykk• 11 июня 2023
Ответ дляХата на мати
Тю)
Кому не цікаво нехай у сторіс не заходять))

Tammy21• 11 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую)
Але не потрібно. В мене камерний артовий бложик. Я його лише через замовлення монетизую.