Sunbeam1• 11 июня 2023

підкажіть по комунальних в Польщі

краще шукати, щоб опалення було центральне?
мені в одній квартирі озвучили, що опалення на газу взимку винесе 700 злотих, а в іншій - що 150 злотих.
Взагалі не можу для себе уяснити по комунальних.
Електрика (я так розумію) виходить не дуже дорого: до 100 злотих. а от з газом нічого не розумію.
я жила в Україні в квартирі 40 кв.м., там була газова колонка на опалення, гарячу воду і плиту газову - то взимку виходило і 90 кубів. якщо в Польщі ціна 100 злотих/куб, то квартира з опаленням не в чинжі теж під 1000 злотих комунальні...?
tolyu• 11 июня 2023
Є камʼяниці, які опалюються електрикою. Вони самі по собі дуже холодні.
Є блоки, туди входить газ де Сплата цілий рік однакова. Її ділять на рік
Є квартири, де оплата по факту газу.
Комунальні в залежності мабуть від житла.
У моїй квартирі 31м2- 120-130 злотих ( світло/газ). Окремо чинж -479 злотих. Це дорого, але у нас роблять реновації будинку зараз за ці кошти в тому числі.
У іншій квартирі поки не знаю, там ремонт- важко зрозуміти як там буде по комунальним.
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляtolyu
Є квартири, де оплата по факту газу.
Дякую. А може бути таке, що опалення взимку (яке на газу) 150 злотих?
nata.ant• 11 июня 2023
Залежить від вашого дому,комуналка буде різною.Плюс немає такого що ви помітите по факту,ви платите приблизну сумму,а потім прийде перерахунок, якщо використали більше чим зглосив зозяїн квартири,то треба буде ще доплачувати.
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
Дуже мало,навряд в цьому році все подорощлр
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Я думала, що в чинж комунальні не входять..
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
А в яких квартирах нижчі комунальні
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
Чинж це ремонт дому,прибирання під´їзду,обслуга ліфта.А комуналка це газ,світло, вода , опалення по цьому приходе перерахунок,а ще і вивіз сміття
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
В оголошеннях пише, що комунальні по лічильнику
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
Ну правильно,що не так
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Ну правильно,що не так
А який тоді перерахунок..
Sielo• 11 июня 2023
Ответ дляtolyu
Є квартири, де оплата по факту газу.
Головне уточняйте щоб не було альтернативного опаленням вугіллям в будинку бо це жах. В нас індивідуальне опалення, за 50м влітку плита +гаряча вода 50-70зл, взимку з опаленням до180зл. Але багато залежить чи утеплений будинок, чи кутова квартира. В кутовій неутепленій може бути дорого опалювати.
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
А який тоді перерахунок..
Бо в них квитанції не приходять кожного місяця на газ,світло,воду.Хозяїн квартири зглошає наприклад до компанії постачальника,що ви використаєте 5 кубів води,там 10 кубів газу,а ви використаєте більше,тоді раз на рік приходить перерахунок.По факту ваших лісильників
tolyu• 11 июня 2023
Ответ дляSielo
Ой боже. Я думала такого вже немає.
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляtolyu
Ой боже. Я думала такого вже немає.
Повно,навіть у великих містах
автор Sunbeam1 • 11 июня 2023
Ответ дляSielo
У Вас лічильник?
А як тоді в одних квартирах 700злотих, а у Вас так..
tolyu• 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Повно,навіть у великих містах
Дякую, тепер і я буду знати.
nata.ant• 11 июня 2023
Ответ дляtolyu
Дякую, тепер і я буду знати.
Я у вроцлаві в нас навіть в центрі міста є кам´яниці які отоплюються вуглем
tolyu• 11 июня 2023
Ответ дляnata.ant
Дякую. Я згадала що бачила в продажі.
Sielo• 11 июня 2023
Ответ дляtolyu
Ой боже. Я думала такого вже немає.
Сучасного вигляду будинок, новий котел, гарний ремонт і лажа з котлом в підвалі для кількох бабульок, яка проявилася восени(( Але ми додому повертаємось влітку, то байдуже уже)