Николь1986• 11 июня 2023
Ответ дляkuskus
Я вже думала балістика, штани дитині одягла
А миг оно и есть вроде
Николь1986• 11 июня 2023
Ответ дляКонкордія
Там же десь день раші, то вже неадеквати збуджені
Завтра
NataHromadska0808• 11 июня 2023
Ответ дляkuskus
А то хіба не одне й те саме?
ViktoryjaG• 11 июня 2023
Ответ дляKlodia
И пусть кто хочет, то и пишет по поводу моего оскотинивания и шуток:
Не успела прочитать новость, но в заголовке еще и яхта сегодня сгорела в Египте.
Отбой, там не те((
Ответ дляНиколь1986
А миг оно и есть вроде
Так, носій кінджалів
Х-47М2 «Кинджал» — російська аеробалістична ракета з можливістю нести ядерний заряд. Після успішних випробувань комплекс прийнятий на озброєння і з 1 грудня 2017 року став на бойове чергування на аеродромах Південного військового округу.
Ракету, імовірно, створено на основі 9К720 «Іскандер-М». Часто називають гіперзвуковою ракетною системою, що не зовсім коректно, оскільки попри те, що майже всі балістичні ракети досягають гіперзвукової швидкості на певних етапах польоту, дана система не є ані гіперзвуковим глайдером[en], ані гіперзвуковою крилатою ракетою.
(с.)
Николь1986• 11 июня 2023
Прям чую ночью что-то затеют. Не с проста все это. Козломордые, ненавижу!!!
Stefaniya K.• 11 июня 2023
Я спати лягаю ,ноги задерла.Пішли вони,ті кацапи..Погода така,дощ..На сон тяне..