Безпринципова• 11 июня 2023

Черешневий сад - покритикуйте ідею

100 черешень посадить.
продавать на місцевому ринку.
або охочі зможуть нарвати за пів ціни.
Обстановщица• 11 июня 2023
Можуть шпаки все з´їсти

Партизанка• 11 июня 2023
У вас есть деньги и силы
Клин_Кляйн• 11 июня 2023
Шпаки будуть щасливі, саджайте
Психологічка• 11 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Можуть шпаки все з´їсти
опудала на дерева треба вішати, ми на дачі так робили
Весотехник• 11 июня 2023
Де садить? У вас земельна ділянка є?
Твоя космішна• 11 июня 2023
Правду пишуть про птахів, за пів-години все дерево обїдять😁
КонФФетОшка• 11 июня 2023
Фигня полнейшая. Лет пять только как начнут более менее плодоносить, тля , всякая фигня
ЯНаПэПэ• 11 июня 2023
Ото шпаки зрадіють!
Білий Лосик• 11 июня 2023
Ответ дляТвоя космішна
Або хробаки поїдять

Каяспер• 11 июня 2023
Ну как-то же черешню выращивают все же.
ЗавЛабСнаб• 11 июня 2023
Це просто мрія чи ви раніше були дотичні до подібного бізнесу і орієнтуєтеся що і як?
Чумачечая_• 11 июня 2023
Який регіон. Вона у вас взагалі поста та дозріває? Бо в Київській області місцева черешня то така собі альтернатива за відсутності нормальної з півдня.
Весотехник• 11 июня 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Это не фигня, но окупаемость и прибыль придётся долго ждать, вы правы. Первые несколько лет одни затраты в виде полива, удобрений и ядохимикатов. Если валяется где-то ненужная сотня тысяч гривен, то в добрый путь.
Мати тріля• 11 июня 2023
Ответ дляКонФФетОшка
І плодоносити будуть якщо солончаку корінням не дістануться. Бо як так - то всьо
КонФФетОшка• 11 июня 2023
Ответ дляМати тріля
Солончак это соль?
Ушла и Пришла• 11 июня 2023
Если ранняя, то надо отбиваться от птиц. У меня растёт классная, вкусная розовая... Но бой с птицами проигрываю. А её бы продавать) И есть желтая, срок созревания в конце июня. Она птицам не нравится, но нужно обрабатывать от вишнёвое мухи. И цена на неё уже не такая(
пицунда• 11 июня 2023
у меня на даче подземные воды близко 13ть метров... корень достал воду и дерево сгнило
Мати тріля• 11 июня 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Солончак это соль?
Практично. Це грунти насичені солями.
У бабусі був посаджений невеликий садик з різними сортами черешень. Років 5 плодоносили, потім одна за одною сохли і розколювалися стовбури. Зрізали і викорчували все, абрикоси замість них посадили. То з ними теж клопоту хватало. Зацвіли - а тут мороз. Розводили багаття і ночами обурювали їх, щоб не померзли
арина-ветерок• 11 июня 2023
У нас когда-то на даче была отличная черная черешня, но в одну из зим замёрзла . А жёлтая созревает практически одномоментно и ее надо очень быстро сорвать. И портится тоже моментально, несколько часов и можно выбрасывать. Если на продажу, можно не успеть.

Мати тріля• 11 июня 2023
Ответ дляарина-ветерок
Знаю одну жовту, не пам´ятаю сорт. Ні наїдку, ні толку. Водяниста, рветься так, що кісточка на паличці залишається, в обід зірвали, а до вечора вже більшість коричнева. І червячок її жре
Кудесница_с_пургеном• 11 июня 2023
Краще виноград
Пополняю_Карму• 11 июня 2023
У мене батьки вішають повітряних зміїв, чудово допомагає від шпаків.

Але - черешню треба вчасно покропити - інакше буде червива. В садку можуть завестися мурахи, тля - теж треба слідкувати, кропити. Якщо будуть пізні морози або град - прощавай урожай.
Як бізес ідея - дуже багато ризиків.
Меряю от 0• 11 июня 2023
Автор,не первая тут пишу- виноград. Есть пример родственников,как хобби до 100 в год прибьіль. По курсу 8 бьіло примерно столько же, детям успели помочь,да и сейчас не жалуются
175см55кг19лет (она)• 11 июня 2023
Гарна ідея.
Не слухайте отих баб базарних вище - черешню багато хто вирощує і продають як бачите.
Ви теж зможете, якщо готові навчатися і працювати.
АнтиТроль• 11 июня 2023
Автор, підрахуйте приблизні витрати на посадковий матеріал (дерево мін 100 грн), догляд, обробки. Є у вас на чому возити? Яка приблизно вартість черешні, щоб зрозуміти приблизний дохід. Поцікавтесь сортами, які популярні серед покупців
Галя із Дарниці• 11 июня 2023
Поливать есть чем? С ведерками не набегаетесь