guseva100500• 11 июня 2023

Хто займається дитячим стоком?

Усім привіт!
Хто займається дитячим стоком? Як зараз справи?
В мене зовсім все стало. Стільки багато дитячих речей нових, але нікого не цікавить.
Хоч все оптом продавай, але кому воно зараз потрібно? Чи я помиляюсь?
LoveYouOrNot• 11 июня 2023
Нікому сток не потрібен.

автор guseva100500 • 11 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Нікому сток не потрібен.
Але ж це фірмові речі, які набагато кращі ніж фабричний Китай та інше! Чи ви маєте на увазі саме слово -сток. Відлякує?
LoveYouOrNot• 11 июня 2023
Ответ дляguseva100500
Ні, не слово відлякує, просто люди менше купують.( Я сама продаю остатки стоку, це пройдена тема.
Хіба що у вас офлайн магазин.