ОбережнаЯ• 12 июня 2023

Купила два костюми укр виробника, якість г@мно

От ніколи не купувала, а це думаю підтримаю виробника нашого.
Замовила насправді три костюми, один малій , два собі. Малій ще більш менш якість , а мої то просто стид і срам…. Так позорити наших виробників.
Мій висновок, тепер жодного разу нашого не купуватиму.
Один дешевий, один дорогий. Якість однаково жахлива
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Зверніть увагу брюки колюти) і нитка двонитка, але вони просвічуються
Это костюм для операционной медсестры? 🤣🤣🤣🤣

пьЯНА• 12 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Согласна, тоже обожглась как-то. Особенно обидно за доченьку, у нее леггинсы трикотажные лопнули по всей попе по шву в садике. 😟
Новые, размер чуть большой даже.

Так плакала, было стыдно. Больше никогда.
У нас так лопнули ленінси з резерверда. Добре що в шафі запасні були. Тому, українські виробники це ще не показник, гом... є і в других.
dvq• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Автор, це зрада чи підстава українських виробників (((
100% повернення.
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Моя дитина так і сказала 😂😂😂
Але фото в інтернеті інакше)
Спішу - перекидаюсь• 12 июня 2023
Та вони не українські, просто ’ушлі’ продавці брешуть. Локальне виробництво вартувало б дорого.
Це як українські парфуми. Основу закуповують на стороні і ліплять лише власне маркування.
Крошка Енот• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Спасибо за фото, хоть буду знать, что надо обходить такие покупки. Хотя, я вообще побаиваюсь покупок, через инет
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляdvq
100% повернення.
Дякую за порозуміння. Дякую добра людино!
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Моя дитина так і сказала 😂😂😂
Але фото в інтернеті інакше)
Ну так и причём тут клеймение всех украинских производителей? Откуда инфа что оно украинское.а не продавец дерьмом торгует ?
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Три різні костюми, три виробники. У заголовку пишуть українське. Ну як мені знати було що там нагло чи брешуть чи нагло шиють гамно?

Крошка Енот• 12 июня 2023
Я покупала в Кристел вещи, укр бренд. Швы ерунда, пробитые иголкой при строчке, потом ползёт. Брюки летние чёрные выгорели до первой стирки.
Писала им, так мне сказали, что я не умею носить и стирать. В общем как обычно. Теперь там не покупали ничего
Кусман Сиру• 12 июня 2023
Украинский с хорошим качеством, стоит в 3 раза дороже сетевого Зары,
Оч@ров@Шк@• 12 июня 2023
Я знаю хозяйку укр.бренда, они покупают в Китае вещи, а тут нашивают свои бирки, раньше им прям китайцы это делали, но потом посчитали, что дешевле тут швей посадить на бирки и упаковку с ленточками. Я думаю многие так работают, автор вид как в вас, точно
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Блин (((( дякую буду знати
dvq• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Якщо будуть проблеми з поверненням і потрібно буде допомога у написанні листа, де вказується закони і т.д, пишіть в особисті, дам зразок
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляdvq
Дякую велике. Можна я вже до вас зайду?)
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Какие виробники? Давайте названия сюда
Жена_КотораяСтена• 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ок, я вообще те, что лопнули в первый день, покупала на сайте украинского производителя. Тоже китайское?
Или просто нитки гнилые.
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Или просто нитки гнилые.
Название бренда и производителя есть ?
Жена_КотораяСтена• 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Название бренда и производителя есть ?
На скрине все есть

dvq• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Пишіть у мені в особисті повідомлення
Психологічка• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Я чогось впевнена (роблю висновок по біркам), що це не укр.виробник;)
Это может быть и украинский производитель. Но не наши брендовые, а обычная швейка. Там всегда качество паршивое было. У нас в Одессе много таких цехов. Огромная текучка кадров, поток, ни о каком качестве речи быть не может.
КаваЗМолоком• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я вислала фото бірок?) який це бренд?
Ніякий) то ж не виробник, а просто аби було
liuba• 12 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Не рівняйте всих. Ми шіємо дитячий тектіль та одяг із муслину. Якість крою та пошиву така, що Зара і поряд не пробігала, але в нас майже вдвічі дешевше.
Дайте будь ласка посилання
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
На скрине все есть
Ну так покажите
Хтомолодець? Я!• 12 июня 2023
Я не розумію, що можна очікувати від цілого костюму!! за 12 і 30 євро?
Шопингмонстр• 12 июня 2023
ну не всі укр виробники жахливі. вам не поofcnbkj. є дуже багато класних брендів. і ваші фото не інформативні, по ним не зрозуміло, що саме не так.
Клевотница• 12 июня 2023
Я так когда-то пальто украинского производства купила 10 лет назад. Выбросила в конце сезона. Ну не умеют у нас одежду шить
КаваЗМолоком• 12 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тоже как-то покупала себе костюм, качество пошива, фасон, все хорошее, да. Но ткань... Голая синтетика, парит, еще и затяжки пошли. А продавали как 70 проц хлопок.
Я покупала как раз по ’сарафангому радио’, когда подружкин костюм увидела. А когда узнала, что он больше года таскается и по нему это не особо и поймешь, то себе два заказала
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Навіть прімарк якісніший) про мої очікувнння: пошив не відвідає фото; нитки відпадають , трьохнитка просвічується)
Я не таке очікувала
КаваЗМолоком• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Боже яка блін пропаганда.
Які бренди?
Підкажіть що вам потрібно крім бірок? Це і є бренд як заявляли(((
Нема таких виробників ’зроблено в україні’ та ’чудові вироби’ 😂
Тому у вас і питають, які гівномагазини таке продають