ОбережнаЯ• 12 июня 2023

Купила два костюми укр виробника, якість г@мно

От ніколи не купувала, а це думаю підтримаю виробника нашого.
Замовила насправді три костюми, один малій , два собі. Малій ще більш менш якість , а мої то просто стид і срам…. Так позорити наших виробників.
Мій висновок, тепер жодного разу нашого не купуватиму.
Один дешевий, один дорогий. Якість однаково жахлива
Швабристка• 12 июня 2023
Ці етикетки, що сфотографували ні про що. Багато є перевірених виробників з відгуками, описом тканини і т.д. Вартість там звичайно не 700грн, але якість не гірша від закордонних.
Взагалі не розумію що ви очікували, люди зазвичай такі речі вживу купують, потрібно бачити і міряти.
Ну , якщо дуже не подобається робіть повернення, це не білизна приймуть
Жена_КотораяСтена• 12 июня 2023
Ответ дляБабульція
Купуйте американське…… воно все таке якісне ……ваааау прям. Чи французьке……. І там і там за 13 $ і 35$ буде супер пупер шикарна якість
Да, покупаю американское, английское, немецкое детям, в том числе за 2-5 дол, никаких проблем с качеством вообще. Еще и продавала потом бу в хорошем состоянии.
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляБабульція
Ви серйозно?
Я зару дешеву, бершку, чи Страдіваріус можу купити дешевше і воно буде якісніше ( хоч я сам маркети не дуже люблю), але там точно буде дешевше і якісніше
Бритоножка• 12 июня 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Я купляла флісові костюми budu і якість вогонь. А один дорогий європейський не пережив перше правння. І що, робити тепер висновок, що тільки Україна нормально шиє? 🤣

Ви на ті нашивки подивіться, навіть назви немає. Самі вибрали в підвалі зроблене
Отож. У мене подруга продає речі, в Одесі шиють, так там якість дуже хороша дійсно.
ПоЧуХонтес• 12 июня 2023
Согласна,пробовала покупать у производителей на страничках в инсте. Последний тоже был не дешёвый, пошито кстати очень качественно, но качество материала... Типа трехнитка, заявлено что не кашлатится и т.д. но ткань светится прям и за неделю носки штаны начали кашлатится.
Мужу пижаму хб заказала, хоть бы на месяц хватило, качество ткани ужасное.
А цены ставят как за Турцию...
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Тільки обмін сказали на іншу річ.
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Мені продавали як українське) звідки мені знати що саме оце?
Я тепер не купуватиму спеціально українське, бо воно скоріш за все Китай , але самий галімий
И что? Напишите и давайте фото бренда и одежды. Вы занимаетесь целенаправленной антиукраинской пропагандой.
Я тоже могу сто бирок таких клацнуть и писать фуфуфу какая гадость украинская.
Фото бренда и название компании-продавца давайте
Ананомчикус• 12 июня 2023
Так купуйте у перевірених виробників, а не підвальних. Та ж сама влорія. Там якісь просто мрія. Порівняти можна тільки з італійським одягом, але ціна в рази дешевше, ніж Італія.
Смячиком• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Фото выставила
Де ? То огризки.
Покажіть нормальні, в повний ріст.
Маю декілька думок• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Фото выставила
Що ми повинні зрозуміти про якість по цим огризкам фото?
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я тепер так само думаю, що галімий Китай а впарили як українська якість!!
Так. У нас біля дому був магазин з кит.товарами, і там після 2014-го купа речей саме з такими бірками було по типу ’мейд ін юкрейн’. Якість, приблизно от як у вас. Це все відшивається, може і під замовлення (сумніваюся), а може і так, на ’нефабрічному Китаї’. Там речі якості того ж Шайн -- один раз надягнути.
Жена_КотораяСтена• 12 июня 2023
Ответ дляБритоножка
Тоже как-то покупала себе костюм, качество пошива, фасон, все хорошее, да. Но ткань... Голая синтетика, парит, еще и затяжки пошли. А продавали как 70 проц хлопок.
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Боже яка блін пропаганда.
Які бренди?
Підкажіть що вам потрібно крім бірок? Це і є бренд як заявляли(((
Мдаа• 12 июня 2023
при чем тут укр производитель? у любого производителя есть норм качество а есть г..
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Де ? То огризки.
Покажіть нормальні, в повний ріст.
На собі? Я навіть його одягати не збираюся
Боневтікла• 12 июня 2023
Отзывы читали ? Вообще вы перекладываете сейчас свою ответственность за покупку на ситуацию - поддержка отечественного производителя. Вы же так и написали - решила поддержать. Поддержали, цель выполнена. Ну и вообще при любом раскладе писать что г@мно - для меня это почти дно
Яжемать Мне можно• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Боже яка блін пропаганда.
Які бренди?
Так причем тут ’всьооо украинское гадость’?
ПоЧуХонтес• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
А можно шейн замовляти в Україну? Бо коли була в Європі то там замовляла, то за ту ціну дуже непоганої якості стильові речі, особливо для підлітків
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ви можете нічого не розуміти. Я виставила бірки, можливо когось застережу
Боневтікла• 12 июня 2023
Ну и костюмов не увидела, только бирки
Анонимба• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
автор, еще до войны я покупала спортивный костюм украинских производителей. Цена тройки была 2600 грн. Неужели вы думаете, что за 1200 вы можете купить что-то нормальное сейчас? Вещи хороших украинских производителей стоят дороже масс маркета.
Робот Вертер• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Фото выставила
Що саме в якості костюмів вам не сподобалось? Дешевий та дорогий це скільки?
Швабристка• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Тільки обмін сказали на іншу річ.
Це вже вони порушують закон, напишіть лист на офіційному їхньому сайті, у мене також були неприємні ситуації з окремими виробниками, але це скоріше непорядність цих людей, власників чи працівників, не з першого разу але все таки повернули. Тоді я ще написала відгук на гуглі бо на сайті у них все красиво в чудово.
якщо це просто інстаграм сторінка тоді можуть заблокувати вас і нічого не повернути
Tammy21• 12 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
Не знаю, на жаль. Я зараз не вдома, плюс сама жодного разу не замовляла, у дітей подруг периодично на ’розпаковках’ бачу)
Маю декілька думок• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
та від чого ви застережете, якщо навіть не написали де купили?
Ви дивна якась, ще й наговорюєте на всіх укр. виробників!
olgabaluta• 12 июня 2023
Мне когда-то украинская «дизайнер» предлагала продвигать ее молодой бренд. Какие-то бесформенные вещи из дешевой ткани, хуже Китая. Цены - от 5 тыс грн за топ 🙃. Я ей говорю, что можно добавить немного денег, и купить Макс Мара! Обиделась….
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляШвабристка
Це на шафі ( дякую написала, чекаю що скажуть
Бабця в мештах• 12 июня 2023
Автор, а я Вас поддерживаю. Разочаровалась в наших брендах еще 2 года назад, когда охватило меня желание поддерживать украинских производителей. Разочаровалась окончательно. Сумки, кожаная обувь, футболки, платья, сервис. Все сделано на отвали. Больше не страдаю этим.
Детские_Будут?• 12 июня 2023
Покупала спортивные штаны укр производителя-2 стирки и покашлатились сильно, ношу дома
Смячиком• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
На вешалке