Україна понад усе!• 12 июня 2023
Хто знає що це? шахраї?
Сьогодні мені запропонували підробіток)хто знає що це за платформа така?
Не прохожу мимо• 12 июня 2023
Walmart - одна из самых крупных торговых сетей в США. В Украине их представительства нет, и онлайн они не набирают персонал в других странах. Поэтому да - мошенники из серии работа на Ebay, Amazon, а теперь вот Walmart))
Україна понад усе!
• 12 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так,там підписано Ebay
Не прохожу мимо• 12 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так,там підписано Ebay
Ebay и Walmart - это две совершенно разные компании. И ни одна из них не предлагает такого вида. подработку. Хотите там работать - открывайте официальные сайты этих компаний и подавайтесь на открытые вакансии прямо у них на сайтах
То, что вам прислали - очередной развод, где вам якобы дают деньги за какие-то задания, но чтобы вывести эти деньги, вам нужно заплатить. В итоге вы скидываете реальные деньги мошенникам, но вывести вы так ничего и не сможете потому, что никакого заработка для вас просто не существует.
Україна понад усе!
• 12 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Зрозуміла,дякую
Україна понад усе!
• 12 июня 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
краще не переходіть по посиланню, ще й дані картки вкрадуть ітд ..
Та вже перейшла,а як вони можу вкрасти дані картки?
Шкода, що натрапила на ваше повідомлення так пізно. Ви праві. Це шахраї. І я, нажаль, ’повелася’ на них. Щоб вивести свої гроші, мені потрібно заплатити ’податок’. Не знаю тепер, що робити. Навіть кіберполіція розводить руками, типу, нема складу злочину, гроші ж відправляла сама.
Але пишу це тут з надією, що інші, розумніші ніж я, погуглять та прочитають про цей сайт раніше, ніж вкладуть туди свої гроші
Ответ дляVaselyna
Добрий день. А скільки раз Вам пропонували ввести гроші і з якої суми починали?
Наталя-b601• 20 июля 2023
Ответ дляVaselyna
І так було декілька разів, тому, коли суми почали збільшуватися, у мене це не викликало сумніву чи підозр, бо я знала, що виконавши всі завдання я отримаю свої кошти назад. Але ..склалось зовсім не так..
Можна детальніше.теж вклала кошти сума збільшилася і тепер думаю що робити далі
Олена-74a5• 20 июля 2023
Ответ дляНаталя-b601
Ох, і в мене така сама ситуація
у вас велика сума?
Котики-муркотики• 20 июля 2023
Ответ дляVaselyna
а чому не вивелись кошти, що вони сказали?
Наталя-b601• 20 июля 2023
Ответ дляОлена-74a5
Ох, і в мене така сама ситуація
у вас велика сума?
3000 хочуть за завдання 5400.мало бути останні замовлення перекинули на перше і добавилася сума
Наталя-b601• 20 июля 2023
Ответ дляОлена-74a5
Ох, і в мене така сама ситуація
у вас велика сума?
А у вас велика сума на якому ви рівні
Я також повівся на цю авантюру. Позавчора стартував з 120 грн добавили ще 60 грн. Пройшов завдання з 3 угод. Вивели без проблем 240 грн. Потім запропонували з 300 грн стартувати. Погодився, гроші ж маленькі. Випало 5 угод. На 3\5 угод випала різниця 211 грн, які я повинен був доплатити своїми коштами. Зразу написав що це розвідняк якийсь. Пероконали, мов іноді таке буває. Гроші всеодно маленькі, вирішив доплатити. Думав на 4\5 буде доплата 500! Коли ні, завершив в бюджеті, так ще й вивели за 5 хвилин 960 грн. Вчора пишу хочу ще:) Дали на вибір 5 завдань з різними відсотками профіту. Вибрав 3. Старт з 1000 грн, вони мені ще 1000 докидують. На 3\10 випадає доплата 2100, доплачую. На 7\10 вискакує угода з доплатою 7120 грн. Тут я голову і зачухав. 10 000 вже якось і шкода. Заплатити то можна, але на 8\10 може бути 14к, на 9\10 28к і на 10\10 56 000. А не дійдеш до кінця, так і шахрайство не припишеш. Сьогодні весь день шукою в інтернеті відгуки про них, ось тільки цей пост і знайшов. Сайт з якого йде торгівля з´явився в червні тільки. Сертифікат є, але більше нічого. Скоріш за все шахраї. Хто доходив до кінця, коли вони гроші не виплачували на великих сумах? Я там поки сказав, що гроші шукаю.
Ответ дляІГ0Р
Я б на вашому місці не вкладала б туди більше, кажу вам із власного досвіду. Ваші здогадки вірні. Сума з кожним завданням буде збільшуватися у рази. Я Вам більше скажу, я дійшла до кінця виконавши всі завдання, але грошей вже вивести я не можу, навіть 100 грн. Тепер я маю сплатити податок, і після сплати, за їх словами, я зможу вивести всі кошти з балансу + ті, які типу ’податок’. Звісно, шо я вже нічого не платила, бо розумію, що далі з´являться ще якісь умови.
Ответ дляVaselyna
Ось що мені написали, якщо невчасно оплатити ’податок’
От виродки!!!! Навіть в кінці признали, що кинули. Вони 100% пов´язані з Україною і хтось крутий їх кришує!!! Тому що вони працюють з українськими банками, гроші їм скидуєм на карткові рахунки Моно, Таском, Юніверсал банків. Свої гроші можна спробувати повернуть через бекчейнч. Подзвоніть на гарячу лінію свого банку і подайте заявку на бекчейнч (повернення платежів). З вами зв´яжуться, надасте їм скріншоти платежів, чатів, вебадресу платформи. Також можна подати колективну заяву до Відділу інформаційної безпеки України про шахрайство. Коли буде заява від хочаб 5 громадян, вони 100% заведуть справу і будуть нею займатись!!! Доказів достатньо. Склад злочину також є. Давайте, хто бажає, спробуєм! Пишіть мені на почту lutsenkogari@gmail.com, через неї обміняємся телефонами, зробимо групу в вайбері і займемось цим питанням. Я на себе беру подачу заяви до СБУ, з вас свідчення коли буде необхідно!
Ответ дляІГ0Р
Я тільки ’за’
Ответ дляІГ0Р
А в банк в понеділок подзвоніть. Я також буду на бекчейнч подавати! Дуже гарні шанси. Тим більш грошовий слід гарний. Вони чи дибіли, чи гарна криша раз платежі на українські картки приймали.
А як ви зрозуміли, що українські картки? Я робила переводи на моно, на 5 різних карт.
Ответ дляVaselyna
Приват. Я писала на онлайн підтримку, що натрапила на шахраїв, скинула їм номери карт, дату, час, скрін переводів. Вони порадили звернутися до поліції, і все, на тому тиша.
В мене також Приват. Треба подзвонити на 3700 і сказати, що хочу подати на бекчейнч. А потім вже скажете що натрапили на шахраїв. Маякнвть мені зараз на почту, ч скину номер вайбера. Краще там про все спілкуватись. Раптом вони також инет моніторять. Якщо ще хтось сюди потрапить з подібною проблемою, також пишіть. Треба чоловік 5 зібрати, щоб СБУ зайнялось
Ответ дляІГ0Р
Удалено администрацией...