ОбережнаЯ• 12 июня 2023

Купила два костюми укр виробника, якість г@мно

От ніколи не купувала, а це думаю підтримаю виробника нашого.
Замовила насправді три костюми, один малій , два собі. Малій ще більш менш якість , а мої то просто стид і срам…. Так позорити наших виробників.
Мій висновок, тепер жодного разу нашого не купуватиму.
Один дешевий, один дорогий. Якість однаково жахлива
побольшомусекретику• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Дорожче дешевих брендів, які можна замовити і вони нормальної якості
Дорожче дешевих брендів - це як?
Встидаюся запитать• 12 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А де я сміялася?!
Коли пропонували, напевно
Мочалкин блюз• 12 июня 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Коли пропонували, напевно
Я не сміялась взагалі
ФрекенБок• 12 июня 2023
Автор, Вы купили дешёвые вещи. Было наивно полагать, что будет качественно. В Заре, Резервде Вы бы костюм купили за такую цену разве что на распродаже. Из укр производителей могу Vovk посоветовать. Качество неплохое.
mamaejika• 12 июня 2023
В нас один більш менш зиму витримав, а весною купили - через місяць вигоріли штани, рудого кольору стали(
ЗаведУющая• 12 июня 2023
Я вам хочу сказать, что я встречала как откровенное говно нашего производства,так и очень классные вещи.
Я вам рекомендую товары украинского бренда , если не знаете его, искать в магазине вначале, чтобы попробовать на качество
Млинці зі смайликом• 12 июня 2023
У мене 80% одягу та взуття - українські виробники. Чудова якість. Ви обирати не вмієте, а український виробник чимось винен. Бісять такі
З родзинкою• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Якість , пошив жахливий.
Найдешевші Зара, H&M, берега і весь масмаркнт - дешевше і кращої якості
поддержу! я тоже увидела когда то у девочек с харьков собственное производство. да, не спорю, внешне неплохо, но все костюмы, кофты, шли на маленьких девочек (я потом увидела, что хозяйка этого магазина сама мелкая), штаны как подстреленые, кофта тоже. так это у меня рост 173. никогда не было проблем с длиной. качество половины вещей тоже гэ. а в инстаграме так красиво. потом они уже стали увеличивать длину.
но что самое неприятное - цена. за такую цену в заре можно спокойно купить класную качественную вещь
З родзинкою• 12 июня 2023
Ответ дляTammy21
Я чогось впевнена (роблю висновок по біркам), що це не укр.виробник;)
ні, якість тканини Китай. а шили в Україні, десь в підвалі, бо у Китаї наладить виробництво не так просто, якщо воно не масове.
автор, ну так може ви його дешево купляли, то і якість відповідна
Миззери• 12 июня 2023
Ответ дляOlga_Ololoeva
Це boobon fashion?
Так, вони
Щось купляли з їх одягу ?
Майская киска• 12 июня 2023
Очень подорожали ткани. Диагональ трехнитка хорошего качества в начале весны стоила 490 грн/метр. Это розница, конечно, оптом ткань брать дешевле, но вот мне на спортивный костюм без капюшона надо 2м. Плюс нитки, 5 катушек. Итого более тысячи. Если включить сюда стоимость пошива, что-то заработать владельцу швейки, что-то оптовику, что-то продавцу, ну никак костюм из хорошей ткани за 1300 не выйдет
Дружная семейка• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Мені продавали як українське) звідки мені знати що саме оце?
Я тепер не купуватиму спеціально українське, бо воно скоріш за все Китай , але самий галімий
Ну, якщо ви не вмієте аналізувати інформацію на сайтах, ви можете ображатись лише на себе, а краще зробити висновки, як і де обирати.
Маю речі від Вовк, і від Голді - усіма задоволена. Ніколи не купую в інстаграмі у перекупів, а лише в офіц. онлайн чи офлайн-магазинах бренду. І проблем нема. Гівно можна знайти і серед імпортних виробників.
Україна велика. Якщо, вибачте, якась українська жінка виявиться повією-наркоманкою, то за вашою ж логікою, вони всі такі, у тому числі і ви сама
Дружная семейка• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ви можете нічого не розуміти. Я виставила бірки, можливо когось застережу
А що бірки? Made in Ukraine - це що, назва фабрики? ))
До одягу ще є пришита тканинна бірка, або прикріплена паперова, з більш детальною інфою. Де вони?
Дружная семейка• 12 июня 2023
awesome products перекладається як круті продукти (дуже віддає китайщиною). Я погуглила, і такого укр. виробника гугл не знає. Ну, дійсно, автор, вас надурив продавець на шафі, ви самі полінувались навіть погуглити, а винна тепер уся швейна промисловість України?
Просто робіть висновки зі своїх помилок і не перекладайте відповідальність на інших
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
Я не писала що вся швейна промисловість) не перекручуйте, я написала що більше не буду експериментувати з укр виробниками.
Дружная семейка• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Воля ваша. Але до ваших покупок укр. виробники не мають жодного стосунку.
Директор Пляжу• 12 июня 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Я купляла флісові костюми budu і якість вогонь. А один дорогий європейський не пережив перше правння. І що, робити тепер висновок, що тільки Україна нормально шиє? 🤣

Ви на ті нашивки подивіться, навіть назви немає. Самі вибрали в підвалі зроблене
Я их щупала в магазине, размера моего не было, мне тоже понравились
Olga_Ololoeva• 12 июня 2023
Ответ дляМиззери
Так, вони
Щось купляли з їх одягу ?
У подруги зимовмй комбінезон 😻
Принти в них дуже цікаві ❤️
Тигрик 62• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Я вислала фото бірок?) який це бренд?
Бренд, маєься на увазі, хто виробник, що незрозуміло?
А у вас не вказаний виробник.
Тигрик 62• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Так то у вас не фабричне, а схоже у якомусь підвалі пошили.
Тигрик 62• 12 июня 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Там що на біркі вказаний виробник?
парИла я парИла• 12 июня 2023
Тигрик 62• 12 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Так собственное производство никакого отношения к бренду не имеет.
булоТАЙминуло• 12 июня 2023
Ой, я тоже разочарована. Много чего брала и обувь тоже. Вот обувь вообще гов***нище редкосное и я не скажу, что дешево. Брала разных производителей. больше брать не буду
Тигрик 62• 12 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
фото
Что и требовалось доказать
автор ОбережнаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляТигрик 62
Что и требовалось доказать
Я в ах@ре)
Просериарила молодость• 12 июня 2023
Таке може бути і з брендами, купила Армані худі покошлатилась після другого прання, віддала дитині-підлітку, спорт штани сіли і стали короткі, валяються тепер
Деловитая• 12 июня 2023
Ответ дляАнонимба
автор, еще до войны я покупала спортивный костюм украинских производителей. Цена тройки была 2600 грн. Неужели вы думаете, что за 1200 вы можете купить что-то нормальное сейчас? Вещи хороших украинских производителей стоят дороже масс маркета.
Разом з тим зараз повно одеських підвальних виробництв, які справді гівно продають по 300-500 грн. Ось вам свіжий скрін з інсти, одяг великих розмірів, на хвилинку. І там аншлаги з дівчаток, які нагребуться оцього по ціні секонду, а потім плюються. Невже не зрозуміло, що там за якість, якщо на кожній сукні виробництво ще й заробити має, і з/п робітникам виплатити...
А потім ці дівчатка ідуть в нормальні магазини і їм усьо дорого
Зліпок ступні• 12 июня 2023
Ответ дляКаваЗМолоком

А мне не понравились костюмы budu,покашлатились будь здоров
Дую на вітер• 12 июня 2023
Ответ дляКаваЗМолоком

Так ця марка супер,мені тут дівчата колись порадили,велике дякую .