Обнимашкина• сегодня в 10:55

Боитесь потерять своего мужчину?

Зробіть вибір:
вже голосів: 41
боюсь
не боюсь
тык
Кашка-маняшка• сегодня в 10:57
Нет,конечно.
Если вы боитесь,это эмоциональная зависимость и не есть гуд.Это нездорово.

Сливочная пенка• сегодня в 10:57
Не бойтесь, выезжайте.
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 10:57
С возрастом пришло понимание, чему быть, того не миновать. Ну и опора на себя.
Патриоточка• сегодня в 10:58
Щоб прям боятись - ні. Але не хочу звичайно. Інакше навіщо тоді жити разом?

Я самостійна, впевнена в собі.
Більше боюсь за його життя, ніж за те що піде. Військовий.
Добрая свекровь• сегодня в 10:59
Ответ дляКашка-маняшка
Нет,конечно.
Это здорово!! Можно бояться потерять что он уйдёт, а можно бояться, что он заболеет ,т. к. есть на то причины
Автор возможно имеет ввиду что ее бросят
Задолбулька• сегодня в 10:59
Ні
Я самодостатня жінка, тому мені боятись не має чого
Платье Длинное бальное• сегодня в 11:00
Страшно, когда в старости люди умирают по очереди, хотелось бы в один день.
Кашка-маняшка• сегодня в 11:00
Ответ дляДобрая свекровь
Нет,это нездорово
из_под_тишка• сегодня в 11:01
Розлучена і живу сама з дітьми.От дітей ,то панічно боюся,що б з ними що сталося.Чоловіки,то не склалося,що б хто такий був за кого переживати.

Вірю, я повірив• сегодня в 11:02
Ответ дляКашка-маняшка
Нет,конечно.
Це нормально цінувати стосунки і не хотіти/боятися їх втратити. В будь-яких тривалих стосунках у всіх людей формується емоційна залежність. Це властивість психіки людини.
Інше питання що іноді це переходить у психіатричні форми і ступені.
Вірю, я повірив• сегодня в 11:05
Ответ дляКашка-маняшка
Нет,это нездорово
Ви заперечуєте природню емоційну прив´язаність? У нормотипових людей вона виникає завжди. У людей з особливостями (наприклад РАС) такого моде не бути. Але саме оце є нездорово.
Не гоню• сегодня в 11:05
некого терять
Кашка-маняшка• сегодня в 11:06
Ответ дляВірю, я повірив
Не надо меня переубеждать
ОйЙой• сегодня в 11:06
Не особо. Если этому суждено быть, значит вот так
автор Обнимашкина • сегодня в 11:07
Ответ дляВірю, я повірив
Похоже на то что многие просто врут. Как можно не бояться потерять любимого человека? Все такие осознанные и не привязанные
Нічний дожор• сегодня в 11:08
Не то чтобы прямо до дрожи, но не хотелось бы. Он для меня идеален, в современном мире такие не часто попадаются
Додаю напруги• сегодня в 11:11
Я люблю своего мужа и это взаимно. Моя семья - самое лучшее и дорогое сердцу, что я имею.
Странно было бы не бояться это потерять. Я о жизни и здоровье, если что.
Вірю, я повірив• сегодня в 11:11
Ответ дляОбнимашкина
Є люди без емпатії, це правда. Але це люди з особливими нюансами психічно - розумового розвитку.
Абсолютна більшість нормотипових людей в тривалих стосунках емоційно прив´язана до чоловіка, дитини. Навіть до псів і котів (подивиться скільки тем як люди ридають над черговим котом, що здох).
Тобто питання не власне чоловіки, а в тому з ким стосунки- того і бояться, не хочуть втратити
Задолбулька• сегодня в 11:12
Ответ дляиз_под_тишка
+

Вірю, я повірив• сегодня в 11:12
Ответ дляКашка-маняшка
Не надо меня переубеждать
Вас силою в цій дискусії не тримають
автор Обнимашкина • сегодня в 11:12
Ответ дляВірю, я повірив
Конечно
из_под_тишка• сегодня в 11:12
Ответ дляОбнимашкина
Ні,як люди кохають,то це важко.З віком звісно,приходить усвідомлене,що рано чи пізно це не минуле.Ну я про смерть.А по молоду ,що раптове,то шок.
из_под_тишка• сегодня в 11:14
Ответ дляВірю, я повірив
Чи ми далі тим більше без емпатії людей,то ж видно.Всі заняті і нема часу навіть про щось думати.
Mary_40• сегодня в 11:14
Ответ дляКашка-маняшка
Нет,конечно.
Не бояться потерять то во что вложил усилия и от чего то другого отказался это глупоост. Полнейшая.
Как раз не есть гуд.
Непонятно• сегодня в 11:14
Боялась очень. Очень!
Потеряла.
Офигела как прекрасна жизнь без него
Вірю, я повірив• сегодня в 11:18
Ответ дляиз_под_тишка
Емпатія та прив´язаність це зовсім не одне й те саме.
Інше питання що доросла людина більш філософські спокійно сприймає можливість втрати цих стосунків, але це не значить що вона не прив´язана чи не боїться їх втратити.
Все буде Україна• сегодня в 11:18
Ответ дляВірю, я повірив
Не у всех она формируется, значит. Иначе как тогда человек может за несколько недель разлюбить и уйти без всяких сожалений? И по барабану, что много лет вместе прожили
Зоя Жорівна• сегодня в 11:20
Він може тільки вмерти
Зоя Жорівна• 2 часа назад
Ответ дляВірю, я повірив
Кіт помер, вже майже рік ридаю. А за чоловіків також не буду плакати
Вірю, я повірив• 2 часа назад
Ответ дляВсе буде Україна
Тому що наприклад сформувалась інша прив´язаність. Якщо мова за чоловіків вони рідко уходять просто так. Зазвичай до когось.
Жінки зазвичай уходять бо ставлення партнера настільки їх не влаштовує, що переважає емоційну прив´язаність. Хоча потім психіка забуваючи погане все одно буде підкидати флешбеки навіть тоді, коли рішення піти було на 1000% правильним.
Звісно бувають і інші варіації чого людина припиняє стосунки, але я про найбільш типові варіанти.
Матеріальну залежність чи фізичне насилля не розглядаємо, це окрема ситуація