Мозговая пилочка• сегодня в 11:10
Виїжджатиму з дитиною до Німеччини, як біженка. Що порадите з собою брати?
Взагалі як вам країна?
Області пітьми• сегодня в 11:15
Ответ дляМию вікна у мороз
Зубы пролечить до
Точно и справку о прививках
Khmelnichanka• сегодня в 11:17
Всі можливі і неможливі документи, докази перебування в Украіні (типу чеків, виписок, відміток з датою), ліки, картки, гроші.
За можливості пролікуйте зуби і те з медичного, що більш термінове.
Медкартку, особливо з щепленнями для дітей.
Борисфенка• сегодня в 11:20
Трошки підказок для тих, хто збирається їхати:
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
5. Стосовно речей.Якщо щось буде треба з дому, потім вам зможуть передати все через перевізника. Щоб не тягати багато валіз в табір.
На перший час: білизна, джинси, светри, куртки. Дітям та собі легенькі шапочки( бо вітри). На холодну погоду шкарпетки, шапки, шарфи.
Резинові тапки( в душ), халат ( щоб зручно було ходити в загальний душ). Парасольки. Якщо немає, тут від 2 ойро.
З ліків: жарознижуюче, знеболююче, сироп від кашлю, краплі в ніс, вуха. Щось проносне( бо багато людей розказують, що мають проблеми через зміну їжі та води), щось від шлунка, ентеросгель, вугілля, термометр, бетадин(перекис водню)
Я б ще взяла: ложку, веделку, чашку( на кожного) , тарілочку для зручності.
Ну, і рушники по одному на кожного( своє ближче до тіла). Але, не обов´язково.
Для тваринок- щеплення, титри. Але, краще за все, уточнити у ветеринара.
Для чоловіків- Резерв плюс або паперовий варіант
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
Khmelnichanka• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
Виключний список. Нема чого додати :)
Эт вернячОк• 2 часа назад
Мы зубы сделали практически бесплатно в Германии но страховке. Деньги и лекарство берите, плед, свое белье постельное. Если в лагерь едете, то у вас скорее всего заберут утюжок, фен, электрическую зубную щетку. После выселения отдадут. У нас было так.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляKhmelnichanka
Виключний список. Нема чого додати :)
Наша земля досі приймає, тому всі волонтери згуртувалися і структурували цінну інформацію для біженців, можемо швидко підказувати, кому що треба. Зручно.
Бо 2022-й самі ж пам´ятаєте, суцільний бардак був. Тепер інша справа, швидко і зручно.
Ответ дляБорисфенка
Вітаю, підкажіть,будь ласка,вони приймають людей,які були в Болгарії,получили там захист,грошей не получали,і захист закінчився.
Нас бомблять безперервно,-треба їхати,та не знаємо де приймуть...😔
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляalisabo
Приймають всіх, а параграф 24 дають не всім, розглядають індивідуально.
Їдьте, на місці розберетеся. Їжа і житло буде точно.
Відмовникам по 24-му параграфу дають Дульдинг - це відтермінована депортація, по суті мало чим відрізняється від параграфу, лише виїжджати з Німеччини не можна до кінця війни.
Області пітьми• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
А что если резерва нет не дадут защиту?
Дама_из_рекламы• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
1. Біометричні паспорти
2. Свідоцтва про народження дітей.
3. Картки щеплень дітей.
4. Всі дипломи.
Їхати- Neumünster, Haart str, 148
не дай бог,мне и в Киеве неплохо
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляОбласті пітьми
А что если резерва нет не дадут защиту?
Поки що дають, але це місяць від сили. Прямо зараз німці пишуть документ про подовження захисту до 2028 року і там будуть зміни про надання 24 параграфу військовозобов´язаним чоловікам.
Ответ дляБорисфенка
Щиро дякую 😘😘😘
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляalisabo
Щиро дякую 😘😘😘
Якщо будуть питання, стукайте в приват.
Є перевізники, які везуть прямо до табора.
Обов´язково назбирайте документів, що були в Україні на момент початку війни і за останні місяці, що їдете з України.
Чеки, рахунки, записи лікарів, чиновників, ЦНАПів, квитанції за комуналку, все годиться.
Мозговая пилочка
• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Якщо будуть питання, стукайте в приват.
Чеки? Навіщо це все? В мене нічого такого немає
Квитанції лише, але тут квартира орендована, треба залишити
Лапка• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Вы только онлайн платите?
Квитанции копии и показать выписку где эта оплата
Там ещё куча другого, как подтверждение вашего пребывания в Украине
Коко Шанель• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
купите что-то в АТБ перед выездом, вот вам и чек с датой
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМозговая пилочка
Для того, щоб підтвердити факт свого перебування в Україні з початку війни.
Годяться будь-які квитанції, беріть.