Диви яка я пава!• 12 июня 2023

Порадьте будь ласка море. Хорватію чи Італію

Розглядаю ці країни, бо давно хотіла туди з’їздити. Плануємо в липні місяці на тиждень, я і 8 річний син, на тиждень. Окрім Болгарії ніде не були, туди вже не хочу. Їдемо без машини. Цікавить гарний пляж, розвинута інфраструктура, магазини, тому що харчуватися плануємо самі. Ще хочеться щось подивитися, мати можливість поїхати на екскурсію. Дівчата! Буду вдячна за любі поради.
Ручки-Крючки• 12 июня 2023
Скажу точно що на тиждень не варто їхати.
Хорватія о.Раб
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Хорватія о.Раб
Чому?
ИзЮмрудная• 12 июня 2023
Хорватия
когдадеЦкие• 12 июня 2023
Італія, але тільки північ.
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Хорватия
А де саме?
Ручки-Крючки• 12 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Чому?
Організм тільки адаптується 7 днів. Не забувайте, що дорога дуже довга. Я це називаю тільки розібрала речі вже збирати назад))
Рання пташка• 12 июня 2023
Автор, какой у вас бюджет? Советы очень зависят от этого . В Лигурии есть всё, что вам нужно, но цена весьма кусается, даже для итальянцев
Анонім Секретар• 12 июня 2023
Ответ дляРання пташка
Пляжі в Лігурії важко назвати гарними, ті що безкоштовні - це маленькі вузенькі клаптики. А море чудове, незабутнє
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляРучки-Крючки
То так, але краще тиждень ніж нічого. Для адаптації потрібен майже місяць , що ж не їхати тепер, якщо не маєш гроші, щоб місяцями сидіти)
ТАЗератти• 12 июня 2023
А пляж має значення? Бо, наприклад, в Хорватії майже всюди галька, а часто навіть просто бетонні плити. Самі пляжі можуть бути дуже маленькими бухточками. Але мені, наприклад, таке подобається.
В Італії була в Ріміні. Інфраструктура дуже розвинена, але саме море не дуже гарне.
Видна міленіалка• 12 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Чому?
в дороге сколько, 3 дня? смысл
Мы до Греции 44 часа ехали
Видна міленіалка• 12 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
мы на лето...2000 евро на 4 в месяц, норм
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Бетонні плити не хотілось би, а от галька не проблема, головне, щоб вона дрібна була і у воді ноги не ламати об булижники)
Чучело-Мяучело• 12 июня 2023
Були у Задарі, Рієці, Спліті . Море чудове, магазини і є що подивитися, пляжі також різні. Є і галька, і плити, і пісок. Зараз я дивлюсь у бік Дубровника))
Шиворот Навыворот• 12 июня 2023
Советую Черногорию, если бюджет ограничен. Красота, вторую неделю здесь
ТАЗератти• 12 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Тоді раджу Хорватію. Сама була в Істрії, але радити не буду, бо там зазвичай прохолодніше. Або Макарська рівʼєра, або щось північніше. Типу Цріквеніци, звідти і на озера Плітвіцькі недалеко.
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Поділіться будь ласка ще) Де саме Ви відпочиваєте? Звідки, чим і скількі їхали?
Дивилася у травел блогера популярні Будву та Бечичі, пляж так собі і людей тьма
Кринжова баба• 12 июня 2023
Подивіться Лідо ді Єзоло в Італіі, пляж пісок, поруч Венеція. Ріміні мені не сподобався, майже, як відпочивати в Києві на Дніпрі
В Чорногоріі пляжі жахливі, вузенька смуга і купа люде, до гарних треба іхати, сама краіна прекрасна
Хорватія в основному галька і прохолодна Андріатика
Ще є Албанія, але нам вона не зайшла, ніколи більше
автор Диви яка я пава! • 12 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Дякую
Рання пташка• 12 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Естественно, бесплатно и хорошо - это не про Лигурию. Пляжи есть и песчаные,но хорошие все частные. Если нет проблемы с деньгами, езжайте в Монтероссо. Идеально всё, только шезлонг и лежак на день стоил 32 евро два года назад.
Шиворот Навыворот• 12 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Я відпочиваю в Барі, в готелі. Море гарне, але пляж кам’янистий . Їхала з Києва поїздом до Варшави і потім літаком
автор Диви яка я пава! • 13 июня 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую.
А як Вам вдалося зловити квитки на поїзд Київ- Варшава?
Шиворот Навыворот• 13 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую.
8 ранку рівно за 20 днів