Ms. Доброта• 12 июня 2023
Захід України, де відпочити з водоймою?
Так щоб і інфраструктура була, і якась водойма поруч, щоб покупатись можна?
Така бойова Я• 12 июня 2023
Мабуть Буковель, а так там в основному горні ріки, вони мілкі та холодні.
Ms. Доброта
• 12 июня 2023
Чи можливо є якісь цікаві готелі з басейном відкритим, але так щоб і ліс не далеко був
Lor111etta• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Доброта
Шешори.там колоритно біля водоспаду
Королева краси• 12 июня 2023
Ответ дляMs. Доброта
Озеро свитязь, больше ничего нет, реки оооочень холодные, а ставки и озера оооочень грязные
Болтушка Му• 12 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
а она озере связь не холодная вода?
Королева краси• 12 июня 2023
Ответ дляБолтушка Му
а она озере связь не холодная вода?
Там сезон июль август, в речках горных в принципе не пркупаешься
Диверсификация• 12 июня 2023
Біле озеро Рівненська обл. , Шацькі озера Волинь.Але треба ловити погоду,без погоди можно спитися.
Фенте Фря• 12 июня 2023
Озеро Дийда.Ми їдемо в кінці липня.
Поспішіть,бо багато вже заброньовано,ми у хазяйки останній номер вчора забронювали.
kristi_ana• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Озеро Дийда.Ми їдемо в кінці липня.
А де це?
Фенте Фря• 12 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
А де це?
Біля Берегово(5 км в сторону кордону від нього).
Я шукала щось біля Берегово,бо там ,крім басейнів термальних,більше робити нічого.Видало випадково то село Дийда і озеро там
kristi_ana• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Там тільки на машині доїхати можна? Шукаю щось, щоб доїхати потягом/автобусом.
Все буде• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Озеро Дийда.Ми їдемо в кінці липня.
Таке озеро як дийда є в кожній області. Ми правда проїздом були але абсолютно нічого особливого. Спеціально туди б не їхала.
Фенте Фря• 12 июня 2023
Ответ дляkristi_ana
До Берегова або Мукачева(це далі,але більше варіантів потягом),далі або автобусом,або таксі(з Берегова таксі 150 грн за машину)
Фенте Фря• 12 июня 2023
Ответ дляВсе буде
Не скажіть.Це найбільше озеро Закарпаття,в якому можна купатись.
В більшості озер Закарпаття,до речі,не можна купатись
Фенте Фря• 12 июня 2023
Ответ дляВсе буде
Може,і в кожній області.
Але,наприклад,в Київській області,ціни в 2 рази більше.
А повітря і краєвиди(+сервіс)- не порівняти
Все буде• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Я в Закарпаття з дитинства кілька разів в рік, в мене там хресна. В кожній області є така водойма в селі, спеціально їхати не вартує.
Все буде• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Може,і в кожній області.
Та ну, не вартує. Там вовком завити можна і про який сервіс ви пишите? На цвинтар сходіть він там угорський, незвичний. Ціни якісь драконські як на таку глуш. Одна вулиця в селі. Краєвидів там а ж ніяких, кордон з Угорщиною та й все.
Ще в ’Чорну гору’ можна заїхати але там теж так собі.
Фенте Фря• 12 июня 2023
Ответ дляВсе буде
Ми теж об´їздили все Закарпаття.Від відомих місць до глухих на кшталт Бене або Четфалва.
Скрізь відпочивали тілом і душею.
А про це місце дізналася випадково.
Вже забронювали і обов´язково поїдемо.Впевнена,що не розчаруємось і в цей раз.
Яке б воно не було те озеро,я особисто просто хочу там побувати
Скрізь відпочивали тілом і душею.
А про це місце дізналася випадково.
Все буде• 12 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Скрізь відпочивали тілом і душею.
А про це місце дізналася випадково.
Скрізь відпочивали тілом і душею.
А про це місце дізналася випадково.
Глуш в Закарпатті - це Усть Чорна, туди і дороги не має зате ліси неймовірні самі густі в Карпатах і річка чистенька.
Дикая Роза• 12 июня 2023
Шаян-там на вьезде налево дорогой отель прямо на озере огромном со всеми развлечениями. Названия не помню.