Щастя-здоровля• 12 июня 2023
Які аналізи ви здавали перед плануванням вагітності?
Два лікаря кажуть різне, не можу зрозуміти- один назначає пару аналізів, інший- цілий список, питання в тому, чи потрібні вони?
Щастя-здоровля
• 12 июня 2023
Ответ дляsnezhok-
На Торч інфекції
Це токсоплазмоз, краснуха, цитомегаловірус і герпес?
Хитрушка-чекушка• 12 июня 2023
Крім аналізіа на торч інфекції я б іще на щитовидку здала, на вітамін Д.
Щастя-здоровля
• 12 июня 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
На щитовитку це як правильно називається аналіз?
жар-птица Нюра• 12 июня 2023
Всё по щитовидной, полный анализ крови и мочи, витами Д, гормоны первой фазы, гормоны второй фазы, флюра, стоматолог, мазки, ВИЧ и остальные инфекции
Мотористка• 12 июня 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Ттг, т3 free, т4 free, атпо