Коржик• 13 июня 2023

Чи варто вкладатись зараз в житло у Львові?

Ми з Дніпра. Давно планували покупку квартири, але все було не на часі. Платити за оренду вже немає сил, хочемо придбати квартиру у Львові на збережені кошти. Будемо чесними,регіон безпечний, навіть у найгіршому випадку - Львів їм не потрібен. Є діти 12 і 5 років. У Львові вже були і житло дивились. Є гарні житлові райони - розглядаємо район Патона, можливо, хто вже переїхав чи живе має поради
Кринжова баба• 13 июня 2023
Ответ дляПартизанка
я бы не была уверена, что Львов им прямо не нужен. Если не дай бог фронт продвинется, то прилетать будет и во Львов крепко. Все будет зависеть от развития военных действий.
А он продвинется? Разве что в обратную сторону

Кринжова баба• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
Розумію, але факт що там все добре є фактом.
Вот и обидно, что кому-то война, кому-то,,все добре,,.
автор Коржик • 13 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
А що поганого в тому що десь є добре? Чи ви хочете щоб всюди війна була?🤦🏽‍♀️
Кринжова баба• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
Я хочу, чтоб люди понимали, что война сейчас везде.
автор Коржик • 13 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Люди понимают. Но к счастью, есть регионы где спокойно и хорошо. Что в этом плохого?
Ду да ду да ду• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
В Умані та Хмельницькому теж вважалось добре й хорошо. А ви, тітко, не розумієте, що мелете. Ганьба вам від мене з Дніпра.
автор Коржик • 13 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Вам ганьба. Не накликайте біди на інші спокійні міста!

Ду да ду да ду• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
Повертайтесь жити в Дніпро.
Всіх підсаджую• 09 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Откуда мы знаем что кому нужно? Вообще вся война абсурдная. Я раньше в самом страшном сне не могла представить, что задрыпанный мой Ирпень в руины кто-то превратит.
Ірпінь найгарніший! Чого це він задрипаний?