Коржик• 13 июня 2023
Чи варто вкладатись зараз в житло у Львові?
Ми з Дніпра. Давно планували покупку квартири, але все було не на часі. Платити за оренду вже немає сил, хочемо придбати квартиру у Львові на збережені кошти. Будемо чесними,регіон безпечний, навіть у найгіршому випадку - Львів їм не потрібен. Є діти 12 і 5 років. У Львові вже були і житло дивились. Є гарні житлові райони - розглядаємо район Патона, можливо, хто вже переїхав чи живе має поради
Пиши-пропало• 13 июня 2023
Откуда мы знаем что кому нужно? Вообще вся война абсурдная. Я раньше в самом страшном сне не могла представить, что задрыпанный мой Ирпень в руины кто-то превратит.
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляromantica
Чому саме у ві Львові? Мені здається, там ціни високі.
Є інші міста - Тернопіль, Чернівці...
Нам там подобається, зручно по роботі і є родичі. Тому вирішили Львів
Екатерина27• 13 июня 2023
Лично я бы во Львове не покупала жилье. Не мой это город. Я бы рассмотрела Черновцы ( плюс несколько райннвх центров там) или Винницу. Но если вас все устраивает, то зачем вам советы других.
Сизоока бестія• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
У вас есть работа во Львове?
Шальная коклетка• 13 июня 2023
По загальній тенденції, житла у Львові і області багато будуть і багато купують. А там дивіться самі, не кожен тут зможе.
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, однозначно купуйте, я купила 3 під час війни.
Можете порадити хороший ЖК? Розглядаємо саме новобудову
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Я виросла на Патона, але терпіти його не можу не зочете щось інше чи ви чешки дивитесь?
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Новобудови. Можливо плутаю, знайома казала там є хороші жк. Ще район тц Спартак дивимось, там теж є жк
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
Спартак краще, я там живу в особняках що навпроти на горі, реально, там краще
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
На Патона є ЖК ?
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Ответ дляПомидорина
І за скільки ж зараз у Львові можна квартиру купити?
+- 1600 квадрат в 0
Love_Love_Love_• 13 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Ціни як в Києві?
Я не знаю які ціни в Києві ну і логічно що вони такі ж
Партизанка• 13 июня 2023
я бы не была уверена, что Львов им прямо не нужен. Если не дай бог фронт продвинется, то прилетать будет и во Львов крепко. Все будет зависеть от развития военных действий.
Шальная коклетка• 13 июня 2023
Ответ дляПартизанка
Фронт просунеться хіба в бєлгородську область, спокійно.
І Львів їм ніколи не був потрібен
Маю натхнення• 13 июня 2023
Ответ дляКоржик
Ми тільки продали на Спартаке новобудову, але ми за кордон переїхали)
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляШальная коклетка
І Львів їм ніколи не був потрібен
Ваші слова та до Бога в вуха! Підтримую🔥
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляМаю натхнення
Нам подобається той район, все поруч, тц, тихо, майже центр. Тому там теж дивимся
Ду да ду да ду• 13 июня 2023
Будемо чесними,регіон безпечний, навіть у найгіршому випадку - Львів їм не потрібен. - Не пишіть такого. Не можна такого писати! Воєнний стан всюди.
Коржик
• 13 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Розумію, але факт що там все добре є фактом.
Екатерина27• 13 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Але у нас трошки по-воєнніє))))