Треба ось так• 13 июня 2023

Хочу легкий парфум на літо

Бажано сексуальний. Що можете підказати?
Також маю Форд лост чері 15 мл, можу обміняти по сумі на легкий аромат на літо
YaЯна• 13 июня 2023
Я вже тут наслухалася порад - накупила жесті всякої, хоч викидай
автор Треба ось так • 13 июня 2023
Ответ дляYaЯна
Віддайте краще мені))) а що накупили?
YaЯна• 13 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Віддайте краще мені))) а що накупили?
Це колись, зараз мені також дівчина з Порадниці дарувала)
Оле Лукойе• 13 июня 2023
Сексуальний для кожного то різне поняття. Частіше за все, під ці критерії підпадають більш ’восточные ароматы’,шо не дуже підпадає під ваше’легкі аромати на літо’
На літо люблю not a perfume
Ужгород• 13 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
На літо люблю not a perfume
А він який?
Бандитка Сью• 13 июня 2023
Белый чай. Лёгкий, летний, недорогой.
В шоколаде• 13 июня 2023
Ответ дляYaЯна
А шо купили? Расскажите для предостережения
автор Треба ось так • 13 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Белый чай. Лёгкий, летний, недорогой.
Теж думала про нього
Оле Лукойе• 13 июня 2023
Ответ дляУжгород
А він який?
Його неможливо описати) про нього не скажеш,що він солодкий,не скажеш що він про свіжість. Він реально як друга шкіра. Це якась несолодка пудра зверху трохи присипана табаком,навіть не так табаком,а наче пачка відкритих дорогих цигарок( хоч я і не палю,але реально я чую цей аромат,він злегка гірчить,але зовсім непомітно. Пахне цигарками лише мені і ще одній знайомій,всі решта цього не чують)
Але він прекрасний. Ніколи не задушить як би багато на себе не вилити його)))
Ужгород• 13 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Дякую за такий детальний опис!
Заюшка_хозяюшка• 13 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Теж думала про нього
У меня тоже он. Только Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom. С лёгкой цитрусовой ноткой. Очень свежие, лёгкие, именно на лето.
Мамзелькіна• 13 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Треба затестити завтра
Дякую
Вподобайден• 13 июня 2023
Ответ дляYaЯна
А що купили?
Так точно!• 13 июня 2023
Кавалли Парадисо
Кляйн Бьюти
Лютанс Целофановая ночь.
На самом деле, знать бы ещё, какое направление Вам нравится
Патріотка з дивану• 13 июня 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Стійкі? Чи вивітрюються за пару годин?
Капуста Маша• 13 июня 2023
Що значить сексуальний парфум? От просто цікаво …
njasha• 13 июня 2023
Возьму Гуччи Блум розовый
Татьяна -3329• 13 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Віддайте краще мені))) а що накупили?
У мене є декілька варіантів на обмін. Трохи нестандартно але цікаві. В лс якщо що
Кнопус• 13 июня 2023
Ответ дляВподобайден
А що купили?
Я вот купила тоже вонючку редкую, отхватила 50 мл. Здесь столько хвалебных отзывов прочитала, про этот чудесный аромат. По факту - дешёвка невнятная со шлейфом какашек. У меня в молодости был Давидофф cool water, то там тоже такой шлейф был. Нужно покупать люкс или нишу, а это все пахнет одинаково.
Кнопус• 13 июня 2023
Протестите автор, эти. Очень классные на лето.
Заюшка_хозяюшка• 14 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Стійкі? Чи вивітрюються за пару годин?
Не скажу, что прям стойкие, но на несколько часов мне хватает. За их цену можно обновлять хоть каждый час))
автор Треба ось так • 14 июня 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Написала вам в личку