Я на хвилинку• 13 июня 2023
Мене потроху охоплює смуток, що я не обрала професію лікаря в лікарні, а ви?
Чим далі живу, тим більше задумуюсь на тим, яка важлива і захоплююча професія лікаря.Зокрема, я особисто майже всю вагітність провела в стаціонарі інституту акушерства у відділенні акушерської патології. Згадую ці часи із теплотою і вдячністю. Всі лікарі заточені під розвиток кваліфікації, з науковою цікавістю і ентузіазмом збирались колективно над кожною вагітною і спільно вирішували проблему. А вагітні були всі складні; із всієї України. У кого четверте ЕКО і загроза ( всі інші втрачені), в кого важкий анамнез, в кого тромбофілія, в кого підшита шейка, що постійно прагне викинути дитину. Всі випадки унікальні. Лікарі щоранку збирались на планерку, обговорювали новини в аналізах вагітних і їх стані, потім професорський обхід, де інтерни слухали старших із відкритими ротами.Навіть мені, як пацієнту, відчувався дружній колектив і їх ентузіазм в роботі. А коли наступна вагітна щасливо народжувала вони всі раділи і їли тортик. Напевно, це дійно захоплююча професія і навіть нічні чергування несуть часточку романтизму і незвичності у звичайне життя. Адже не буває однакових історій хвороб і хворих. Величезне поле для розвитку і практики.
А ви як щодо професії лікаря, мається на увазі у лікарні, стаціонарі? У мене сестри і їх чоловіки лікарі, вони гарно живуть, зараз, щоправда, чоловіків лікарів забирають лікувати поранених.Тема щоб поговорити, адже ще не пізно отримати другу вищу:)
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляБез образів
Можна ще лікарем не в лікарні?
Та можна, мене не вабить індивідуальна практика типу стоматологів, це точно не моє.
КартаБезКомиссий• 13 июня 2023
Я врач в больнице. Что Вам сказать… Денег хватает только на еду, по коммуналке долги, зубы сделать не за что…
Джонсонюк• 13 июня 2023
Романтизм та захоплення - це тільки на перший погляд. Насправді, це не так гарно, як здається
АБВГДэшница• 13 июня 2023
Ответ дляДжонсонюк
Яка ваша спеціалізація?
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ух цікаво... А ви любите роботу? я особисто дуже шаную лікарів, вони повинні отримувати гарну винагороду.
Без образів• 13 июня 2023
Брат стоматолог - повністю утримує маму, сина свого від першого шлюбу - навчання в меді на контракті + йому авто+ сесії , молода дружина з малої дитиною - все на ньому. Три рази в рік відпочинок за кордоном.
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
яка у вас спеціалізація?
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляБез образів
Це зрозуміло, стоматолог це хлібна професія. Однак цей бар´єр не кожному подолати. Я гидуюсь чужих ротів
ЕлькиПальки• 13 июня 2023
с детства хотела быть хирургом.
крови не боюсь. не глупая. читала мед. энциклопедии. книгу про историю криминалистики, про патологоанатомию... всякое, что может быть как-то связано.
но как-то тётка мне сказала ’ой, у меня тут на шее что-то выскочило, посмотри, ты же хочешь быть хирургом’.
и тут я поняла, что я брезгливая и не хочу трогать людей.
так моя карьера хирурга и закончилась.
НаливайКа• 13 июня 2023
Мої знайомі хто в приватних працює ті нормально живуть, в державній копійки
Без образів• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Так в мене ще є такі приклади - лор, хірург, невропатолог, педіатр. Всі успішні.
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
В державних лише хірурги і акушери гарно живуть. А мають гарно оплачуватись всі лікарі.
НаливайКа• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Так з дівчат дуже успішні, що в косметологи подалися, ін’єкції роблять
Околовита• 13 июня 2023
Нет. Врач - это не мое. Врач имеет две стороны медали и вторая - это боль, страх, слезы, отчаяние и смерть.
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
Я якщо чесно категорично не сприймаю лікарів ’ які рятують життя людей’ тим, що колють ін´єкції чи ставлять імпланти в груди. Це дань масовому попиту і психозу.
Швабристка• 13 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
так и есть. моя косметолог иньекционист с мед дипломом и опытом 12 лет в медицине
НаливайКа• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Але такі маніпуляції мають робити лікарі, я не піду до косметолога без освіти медичної навіть на чистку
bespe4na_mavpa• 13 июня 2023
Да, звучит интересно, но какие нервы и психику стальную надо иметь, чтобы переносить человеческие страдания
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляОколовита
А чому відразу негативний результат. Більшість людей виписуюють із одужанням.
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляНаливайКа
Мають? Ці варварські втручання в організм, у тому числі операції із зміни статі, потрібно заборонити
Без QR коду• 13 июня 2023
я тоже жалею. Закончила мед училище. хотела в мед институт, родители не разрешили, а я послушала. Так и работаю где попало. А хочу біть врачом.
НаливайКа• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Навряд чи заборонять це, мені навіть здається що це розвивають
Швабристка• 13 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
и нытье
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
А ким хочете саме? Ви в лікарні працюєте?
Без QR коду• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
я работала в молодости в больнице медсестрой. Сейчас уже нет. Работала на госслужбе, сейчас в соц организации
Околовита• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Почему негативный? Я написала - две стороны медали.
Знаете, один случай мне в память врезался. Папа в больнице после операции. Я иду из палаты в ординаторскую пообщаться с врачом. Пока иду из соседней палаты медсестра зовет другую, просит принести тазик и позвать врача. Больной вырвал с кровью. Вторая отвечает...ну при его диагнозе неудивительно.
Сижу в ординаторской общаюсь о папе и тут заходит заплаканная девушка и просит сделать ксерокс паспорта, мол сейчас же заберут. Умер. Парень 27 лет. Вырвал и умер. Врач говорит - каааак? Он же стабильный был.
А вот так. Вот такая она жизнь. И для моей психики полезнее в данных ситуациях быть страусом.
Я на хвилинку
• 13 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
І як спогади? Медсестри багато важливих маніпуляцій виконують. А лікарем яким хотили б?
Околовита• 13 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
И я добавлю свой пост. Для меня даже не так страшна смерть пациента как горе родственников. Потому как первая реакция очень страшная.