Не зви чайна• 14 июня 2023
Хто шукав нову роботу, працюючи на старій? Що ви говорили новому роботодавцю?
Чому звільняєтесь? Чи вийшло знайти так роботу?
Готова до другої• 14 июня 2023
По різному, то сферу хотіла змінити, то керівну посаду, то грошей більше
Фрекен бок• 14 июня 2023
Всі так роблять, не переживайте.
-Розширюю горизонти
-Шуакю нових перспектив
-Переросла вакансію, яку зараз займаю
-Розширюю горизонти
-Шуакю нових перспектив
-Переросла вакансію, яку зараз займаю
Тишком_нишком• 14 июня 2023
Та так і казала - рівень зп нижче за ринковий, а піднімати не спішать бо ’ковід, ви працюєте віддалено, радійте що така робота є’.
Але коли я таки отримала офер з іншої компанії і повідомила про намір звільнитися, як це нерідко й буває, на моїй поточній роботі таки згадали, що своїх працівників вигідніше цінувати, ніж шукати і навчати під себе нових.
Сон і дрімота• 14 июня 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ви залишилися?
Форс мажор• 14 июня 2023
Говорила, як є. Мені треба більша зп, бо я можу більше зробити на роботі, якщо підвищите зп. Ні? Тоді я шукаю нову роботу.
жижифреймут• 14 июня 2023
Я казала половину правди. Казала, що мені далеко добиратися, що робочі години не влаштовують - я б хотіла починати раніше і закінчувати раніше. Не казала, що робота стресова і я вже ледь витримую. Мені не пішли на зустріч зі зміною годин, я почала шукати нову роботу. Тож для них не було шоком, коли потрібно було писати рекомендаційного листа для нової роботи. Мені бажали всього найкращого, я отримала подарунки від колег, хоча не дуже тісно із ними спілкувалась і пропрацювала лише девʼять місяців. Це мій досвід закордоном.
Якщо б мені дали години, які я просила, я б залишилась, хоча робота була трохи стресова. Але мені відмовили і я знайшла роботу набагато кращу, де я відчуваю себе щасливою та на своєму місці.
Всі адекватні люди розуміють, що людина завжди шукає чогось кращого: вищої зарплатні, кращих годин, ближче до дому, менше навантаження і т.д.