Отчебучкина• 14 июня 2023
Відпустка "на період воєнного стану" йде до пенсійного стажу?
Може є кадровики або хтось знає. Підкажіть будь ласка.
Отчебучкина
• 14 июня 2023
Відпустка ця за власний рахунок. Хочу зрозуміти чи йде цей період в пенсійний стаж чи ні
Скорая помощь• 14 июня 2023
за свой счет - это значит нет начислений. Нет начислений - нет ЕСВ. Нет базы ЕСВ - нет страхового стажа, только трудовой
Мию чакри щоденно• 14 июня 2023
Є відрахування до ЄСВ - є стаж. У вас дохід не нараховувався, значить і в стаж цей період не війде.
Отчебучкина
• 14 июня 2023
Ответ дляСкорая помощь
Чи є якісь сенс для майбутнього, скажемо так, що б був цей трудовий стаж? Для чого він потрібен?
Отчебучкина
• 14 июня 2023
От наприклад, я інвалід 2 групи. Чи важливо, що б я була оформлена на роботі, навіть ось так чи це не має ніякого значення?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
Это стаж не имеет никакого значения. Нет отчислений - нет страхового стажа.
Та никада в жизни• 14 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
Нет, только если вы будете есв за себя платить
Скорая помощь• 14 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
Сейчас нет. Он нужен был до реформы в 2004 году
КликОЛЬКА• 14 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
А цей трудовий стаж щось дає?
Коэффициент и все . Не будет разрывов в стаже .
Омлетик• 14 июня 2023
В пенсійний стаж йде лише той період, коли робились відрахування в пенсійний фонд. Це з новою реформою.
Немає відрахувань - немає стажу.