Попа как у Кардашьян• 14 июня 2023
Прошу прокоментуйте заяву
Пишу в Міноборони, щоб дізнатися, чи раптом не призвали колишнього - для виконавчого провадження з аліментів.
Гляньте, будь ласка, на мою заяву, покритикуйте. Або похваліть)))
Бензопирен• 14 июня 2023
Экономите на адвокате?
Меркантильно и мелочно.
Алименты будут отчисляться автоматически, если он на госслужбе или иной работе, а не на наличном рассчете.
Меркантильно и мелочно.
Бензопирен• 14 июня 2023
Вам должны будут проверять ежедневно, еженедельно, как вы это представляете? Призовут через неделю после вашего письма, допустим. Кто-то будет помнить, что надо сообщить?
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляБензопирен
Экономите на адвокате?
Меркантильно и мелочно.
Це не перша моя заява, яку я прошу прокоментувати. Кілька учасниць попередню навіть скопіювали собі, настільки вона була їм корисна і гарно сформульована.
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляБензопирен
Мені достатньо станом на сьогодні.
Бо деякі дивні факти турбують і мене, і виконавицю.
Стрекоза любви• 14 июня 2023
Для чого ви даєте їм посилання на закони? Вони ж і так це знають. Я завжди писала у довільній формі. Намагалася вкласти суть у коротке звернення, щоб люди могли швидко зрозуміти, що ж я від них хочу. Відповіді отримувала.
Виннипуховна• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мені достатньо станом на сьогодні.
А виконавиця чем занимается, если вы сами заявы пишете чтобы выяснить его платеже способность? Не её ли это работа - доходы его искать....?
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Звичка з держслужби))) Листування з цовв за шаблоном, в’їлося))))
Стрекоза любви• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ясно. Бо для мене це важко сприймається. Дивлюся на цей аркуш тексту і думаю…капець, ще ж з цим розбиратися, а вже так хочеться додому:))) Думки працівника.
Не танцую- но пою• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Автор, якщо я знаю що колишнього чоловіка призвали, але він більше ніж півроку не платить аліменти, то цей варіант також підходить?
Виннипуховна• 14 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Это распространённая практика, указывать как бы обоснование для заявления....
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляВиннипуховна
Вони не мають писати на Міноборони, лише на військомат, який належить до району її офісу виконавчої служби. А він там не стояв на обліку. Щоб дати запит на той військомат, де він стояв, їй треба звернутися з відповідним дорученням до місцевого офісу виконавчої. А вже тамтешні виконавці можуть писати до того військомату. Такий порядок.
Тому вирішили, що буде простіше написати мені на міністерство як громадянці із запитом
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Якщо ви не знаєте номер частини і решту даних, то пишіть. Тільки викиньте першу строчку запиту. Адже ви точно знаєте. А я - ні.
І от у них правила для звернень громадян на сайті
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляЩа как дам
Автор, бывший муж не платит алименты?
Навіть не в цьому справа. Якби він просто не платив, фіг з ним, хай би борг накопичувався.
Коротше, я маю побоювання, що він або пропав безвісти, або ще щось погане сталося.
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляСвята
А батьки чи інші родичі не знають де він?
Батьків немає, з родичами всіма своїми посварився вже дуже давно.
Указка• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мені достатньо станом на сьогодні.
в тцк пишіть
і додатки де
а чого виконавець не зробить запит в податкову
і додатки де
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляСвята
Сусіди? Зазвичай вони знають все
Він хз де живе/жив
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляУказка
в тцк пишіть
і додатки де
Я вище пояснила, чому не в тцк, а одразу в МО.
Які додатки? копія паспорта і свідоцтв?
Указка• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Які додатки? копія паспорта і свідоцтв?
ну наприклад шо є таке виконавче провадження, шо він боржник, ви стягувач
я не знаю, но мені здається шо МО відправить в тцк по прописці
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляУказка
Він стояв на обліку взагалі в іншому місті і в іншій області.
Процедура запиту туди така: виконавиця пише і відправляє доручення до працівників виконавчої того міста і району, де він стояв на обліку. Далі вже ті працівники роблять запит до тцк.
Але де гарантія, що він не стоїть на обліку в третьому місці?
А так одразу матимем інфу: так чи ні. Всьо. Якщо ні, то це буде додатковий головний біль)))
Указка• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
так а в податкову чого вона запит не робить?
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляУказка
В групі фб ’Аліменти України’ жінки так робили - писали запити до МО і отримували інфу потрібну.
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляУказка
Зробила, тому і почали ми думати, що за фігня)
Бензопирен• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
То вас не аліменти цікавлять, а 15 млн для дитини?
Попа как у Кардашьян
• 14 июня 2023
Ответ дляБензопирен
Мене цікавить, щоб він був боржником і не зміг подати на дітей аліменти, коли буде старим і немічним.
Ну і конкретика стосовно його долі дітям і мені теж не завадить. Одна справа: жити і знати, що тато - мудак, який їх кинув, а зовсім інша - що тато - герой. Про виплати на загиблих я не подумала, дякую за інфу.
Не танцую- но пою• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Щиро дякую
Бензопирен• 14 июня 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та все ви прекрасно подумали, не прикидайтесь.
Він може бути Героєм, незалежно від ставлення до дітей і колишньої. Війна - це дещо інше, як вважаєте?
А ви таки меркантильна, якщо тато платить - то розкажу дітям, що герой.
Ну і ми ж не знаємо, чому він вас кинув? Мозгоклюйка, ревнива, нікудишня господиня, алкоголь? Може, і діти не його, а від сусіда. Багато цікавого може бути насправді.