Тримаю свічку• 14 июня 2023
Мені призначав кардіолог, препарат фігня, що мертвому припарка.
Потім інший лікар сказав, що препарат не має доказової ефективності. А коштує він дай Боже
Без QR коду• 14 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Мені лікар призначав замість гідазепаму- типа не потрібно рецепт.
Не пила.
Я така бойова• 14 июня 2023
Чоловікові допоміг, коли на фоні стресу (це вже потім зробуміли) в нього почався шум в ушах. 3 місяці нічого не могли з цим зробити.
Адаптол жопоміг.
Люблю джаз• 14 июня 2023
Так,мені допомогав. Але зараз знайшла новий препарат екстракт шафрана- взагалі супер. Налагоджує сон і нервую набагато меньше. Усім раджу
Мамзелькіна• 14 июня 2023
Ответ дляБез QR коду
Не пила.
Гидазепам помог.
Омлетик• 14 июня 2023
мне помогал раньше, потом перестал. возможно привыкание. сейчас только гидазепам еще помогает. и то, если по две таблетки три раза в день. Остальное все как мертвому припарки.