Не успели отойти от овощерезок по 134000 грн , так уже барабаны на 900000грн подъехали. Как вам ? ❗️Дніпровський район Київської РДА закупив в бомбосховища барабани на 900 тисяч гривень для «психологічного розвантаження дітей у укриттях, під час повітряних тривог», — Prozzorro 🤦♂️
Всього на цю суму було закуплено 306 барабанів із натуральної шкіри, вартістю від 1900 до 3960 грн за одиницю, та 153 комплекти молоточків до них.
Україна Online | Підписатись
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я чую від нього іншу риторику: про розпад московії як запоруку миру на майбутнє. А захід таки не рішучий. Просто уявіть, що зброя, яка є зараз + ППО, була б у нас рік тому. Скільки б життів було врятовано.
І саме захід нас роззброював, бо їм було спокійніше, щоб вся ядерка була в рФ тоді.
Креативно перефарбувався чи перевзувся. Це ж відомо, що він у яника працював. Тоді іншої співав.
olgabaluta• 14 июня 2023
Ответ дляtata-29ef
Ага допомогу, барабани є, берете?
Які кончені, позорисько а не влада.
Мы сейчас помогаем родственникам мужа с затопленной территории устроиться в Киеве. Им нужно все, от зубной щетки до лекарств. Столько травмированных людей, животных! А правительство покупает овощерезки и барабаны. Нет слов! 🙃
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Або давно прозрів. Як і більшість українців, які вважали рф як не другом, так стратегічним партнером.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Не вірю я в прозріння. А от у хитрозроблених вірю. У пристосуванців вірю. Цей - один з них.
І за кого ви голосували в 2014 і 19?
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Ото Аліна Михайлова даремно так борзо стартонула з наїздами на Кличка та з тітуханами на Чорновола. Це ж події одного ланцюжка...
Який облом.....
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як це ’захід нерішучий’? В чого ж тоді 73%ні тут і досі виють, що то Порошенко ’не хотів допомоги від заходу, не просив’?
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляvikapolya
Alesya Vasilkova• 14 июня 2023
Господи, меня прости, хоть я неверующая. Напишу страшные вещи, которым до войны не было места в моем толерантном мозгУ... Но, сейчас, я искренне считаю, что на деньги народа нужно создать а-ля Моссад, как на внутренних, так и на внешних потребителей. Уничтожать их, но сначала их детей и родных. Что б сцались суки кипятком от страха.... Иначе никак. Ну вот почему, почему нет еще народных мстителей... Да, простит меня суд. Плачу....
Mira29-c3c3• 14 июня 2023
Ответ дляAlesya Vasilkova
Сьогодні прочитала.
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
Я не 73%, але одне одному не суперечать твердження що захід дуже ’нерішучий’ в наданні зброї, тобто дає по-троху і повільно (як для нас, хоч для заходу - це шалений темп, і рік тому і мови не було про те, що уже надали зараз
І інше твердження - що Порошенко не тільки не просив допомоги заходу, а і усім повідомив через Мінські що ми і не збираємось відвойовувати ні Донбас, ні Крим. Це вже не кажучи про повернення впливу медведчука, на якого США санкції наклали в 2014, в березні.
Як тут давати зброю?
Павлик Равлик• 14 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Прозрів, який молодець! Як і Татаров, Єрмак та ін. Чому ж Чорновола, який вже багато разів вибачався за своє минуле в команді Януковича називаєте ’дном’ ? Якісь подвійні стандарти, чи ’ето другоє´?
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляAlesya Vasilkova
Ви правильно мислите. І починати треба з суддів, як тільки запрацюють чесно суди, так і бажання красти зникне
Ответ дляSvetlana-7070
Тому що найшли контору з барабанами і списали їх, а гроші поклали в карман.
Навіть мій семирічний син розуміє, що барабани у сховищі неумісні, бо буде гучно і буде боліти голова.
Дякую, мені все одно ніяк не заходить ця новина
Це реально не жарт ?
Ответ дляebbi
Не дуже в цій темі розуміюся,але м мене сусід на передовій.Вже давно.Не рядовий.Але говорив,що отримували допомогу від Притули.І від Порошенко багато було.
І Притула і Порошенко і Повернись живим допомагають дуже сильно. Донатьте тим кого підтримуєте, головне щоб допомагати, а через кого, то вже неважливо. До речі, того самого Притулу, проти якого тут згадувалося, запрошували до конгресу США як волонтера, а вони, як відомо, перевіряють дуже жорстко фонд на чесність перед тим як запросити. Це вам зайвий доказ, що обманів там немає.
lana_banana04• 14 июня 2023
Ответ дляCheburaha
Я понимаю, что тупость наших законов компенсируется возможностью их не выполнять) Вопрос все же открытый зачем такое принимать
Вообще не вижу проблему. Это подстраховка на случай, если кто-то уехал в Европу и не ходил там в школу или учился по программе, которая отстаёт на год. Не думаю, что таких много. Но уверена, что если бы такого указа не было, то все равно была бы зрада ’уничтожают наше образование, понабирали неучей из Европы обратно, какие из них специалисты потом будут’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та, зачекайте - а як, наприклад, корупційна справа дійде до суду без прокуратури ?
А прокуратура чия ?
А поліція ?
Хто ж буде вести розслідування проти своїх ?
А прокуратура чия ?
А поліція ?
Stefaniya K.• 14 июня 2023
Потрібно читати новини уважно і до кінця.Створена комісія,вже підозра чиновнику,і ще злочини вилізли,СБУ працює і комісія з людей.Все добре
Ответ дляlana_banana04
Дочку сьогодні перевели в 9 клас ( в Україні )
Ще так поздоровили пафосно прям🙈
Мені цей перевод, коштував всіх нервів
Навіть,якщо порівняти, з переїздом у війну , всіма документами, чужою країною, чужою роботою і новими правилами - то все квіточки порівняно
А ось перевод в 9 клас це точно успіх
Фух 🙏
Відчуття, майже як диплом захистили😅
Ще так поздоровили пафосно прям🙈
Мені цей перевод, коштував всіх нервів
А ось перевод в 9 клас це точно успіх
Фух 🙏
Відчуття, майже як диплом захистили😅
Ответ дляCvetochek...
ну хоть кто то что то в защиту напишите что ли))) а то даже не интересно читать. обычно как только начинаешь писать что то про недовольство властью, так на тебя нападает стадо амазонок с криками ’моргала выколю матрехам’. а тут даже защитницы утихли, странно
Охуеваем от информации про барабаны…
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як тут давати зброю?
та невже? а чого ж тоді європейстькі лідери кажуть, що то була їхня найбільша помилка - примушувати України підписати Мінські угоди? А для початку погугліть, яку угоду було підсунуто порошенку на початку і що йому вдалось витиснути на виході, з максимальною користю для України.
Тому досить брехати, маніпулювати і перекручувати, майте елементарну самоповагу - не Порошенко повідомив, а Україну поставили перед фактом. Це раз. І друге: на що Медведчук фактично мав вплив, крім допуску до обміну полонених? Чого мовчите і не кричите скільки тоді наших повернулось? Зате тепер ляпота, правда? Медведчук гуляє і живе на повну, а його бізнес бережно стережуть Єрмакові слуги)))
Ответ дляIryna-N
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 14 июня 2023
Ответ дляПавлик Равлик
ага))) ’не були політиками’ - то можна Україну обзивати повією, відверто оббріхувати діючого Президента, верещати ’вєрнітє пацанов дамой’.... а тепер, навіть не червоніючи, ’а шо такоє...’ Одно слово, як казала моя бабця ’плюй курві в очі, а вона - дощ’
Ответ дляStefaniya K.
Нагадайте,як покарали за вкрадену гуманитарку.
Кого реально посадили?
Навіть вкрадені мільйони повернули.
Слідство чистий фокус-покус
Кого реально посадили?
Навіть вкрадені мільйони повернули.
Слідство чистий фокус-покус