Не успели отойти от овощерезок по 134000 грн , так уже барабаны на 900000грн подъехали. Как вам ? ❗️Дніпровський район Київської РДА закупив в бомбосховища барабани на 900 тисяч гривень для «психологічного розвантаження дітей у укриттях, під час повітряних тривог», — Prozzorro 🤦♂️
Всього на цю суму було закуплено 306 барабанів із натуральної шкіри, вартістю від 1900 до 3960 грн за одиницю, та 153 комплекти молоточків до них.
Україна Online | Підписатись
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
В мене подруга режисер,багато з нею спілкувалася.Сказала що сильна людина.
Сподіваюсь, не захейтять хоч її за її позицію.
Ответ дляMetelitsa
Нєєєєє.
І Мішу Подоляка, політолога Яника, не хочуть кинути в мусорку...
І Єрмака, помічника Ельбруса Тедеєва, теж не хочуть...)))
ХОЧА ВОНИ У ВЛАДІ!!!
Вони хочуть саме Чорновола, який вже більше 19-ти років не у владі
ХОЧА ВОНИ У ВЛАДІ!!!
Хочете чесно?Тільки не бийте сапогами
.Не знаю біографію Подоляка,але з тим,що він говорить про війну,про кацапію,про підтримку Європи,про нерішучість Європи і НАТО,про нашу позицію я згідна.Що там глибше,не знаю.
Fleshka100• 14 июня 2023
Смех смехом! Но эти бумаги кто то подписал на закупку! Затем кто то подписал смету! Затем акт выполненных работ! Затем комиссия какая нить еще это проверила! И с у к а каждый себе в карман положил!
Ответ дляksena555
Донати вискакують всюди, на ТГ каналах, в ФБ, в інсті, а це марнотратство і свавілля як знущання з хлопців(((
Таке враження, що це бля...во ніколи не закінчиться
Воно ж і не закінчиться! Бо їм вигідно! Пофіг на людей, вони не збираються домовлятись, бо то їх дохід!
Розстріляти всіх, набрати нових, які можуть домовитись, не можуть, ну те ж саме, наступні. І закінчиться війна! А так, на жаль.
Ответ дляebbi
Хочете чесно?Тільки не бийте сапогами
Вимагати від інших - це так просто. А що вони усі плели перед війною? Якщо армію збільшувати, то асфальт не буде за що класти. Інвестклімат, бачте, їм псують іноземні волання про неминучість війни. Не маю для них усіх жодних виправдань.
ku4eravaku4erava• 14 июня 2023
А почему это сегодня вылезло, кто пропускает такие платежи ..и если копнуть то везде у нас один сплошной барабан
Ответ дляebbi
Хочете чесно?Тільки не бийте сапогами
Йому не звикати так говорити.
Це ж він писав такі спічі янику: про Європі ми не потрібні, Європа нас кине і т д
І він же продовжує цю риторику на службі у Зе.
Проте не думайте, що Зеленський не знав, кого бере на роботу. Його саме за це і взяли.
А по факту якби не зброя ’поганих і нерішучих’ НАТО і країн Заходу, то ми б Вами сьогодні сиділи би як мінімум у Польщі.
Не думайте, що то мої слова. Це сказав мій воюючий колега, який на фронті з перших днів. І який вже страшенно втомився. І я з ним згодна.
В нас поки що є кому воювати, але зовсім немає своєї зброї: все дають союзники.
Ответ дляolgabaluta
А я все хочу попросить у ботов-патриотов телефон горячей линии, по которому люди, пострадавшие в Херсоне, могут получить Реальную помощь от государства (расселение, например). Но никак не решаюсь …
Ага допомогу, барабани є, берете?
Які кончені, позорисько а не влада.
Ответ дляFleshka100
Они оказывается уже не первый раз эти барабаны закупают:
Начальник управления образования Днепровского района Киева Наталья Иванина сообщила, что барабаны уже завезены, но ещё не проплачены. По ее словам, подобные барабаны ранее закупали в образовательных целях.
’Опыт использования таких барабанов в учебных целях был и до полномасштабного вторжения, а после — их начали использовать в укрытиях, чтобы обращать внимание детей на позитивные звуки, а не на звуки, которые они слышат за окном.
Это барабаны, на которых можно играть с помощью палочек и рук. У нас в районе 136 образовательных заведений, в тех заведениях, где были такие барабаны — отмечают позитивный опыт их использования. Эти барабаны легкие и мобильные. Наша задача - максимально приблизить детей к среде, где они не чувствуют тревог и не слышат их’, — говорит Наталья Иванина.
Ответ дляku4eravaku4erava
Здрастє... Як чому? Загинули люди під зачиненим укриттям. Влада наїхала на Кличка, такий привід захапати собі Київ, як тут пропустити? Нокаут обіцяли навіть. Почали з помпою перевірки. Самі на себе і вийшли в результаті. Ну і злив теж явно був.
Ответ дляvikapolya
Віталій
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляebbi
Здається,Арестовича в свій час дивом ця доля оминула
А даремно. Це такий самий імперіаліст і любитель Московії, які і ним позкручувані так звані харошие русскіє
Ответ дляebbi
Я була впевнена,що їй наваляють.Була неприємно вражена,наче її навмисно для шкоди туди заслали
Все)))
Вже набігли захисниці зеленої влади слуг.
Ви ставите незручні запитання, я та інші даємо незручні для декого відповіді.
Вже моя Вам відповідь видалена.
Писати їм тут стрьомно, то вони тиснуть на кнопочки скарг...
Вже моя Вам відповідь видалена.
1. Зарплата росла
2. Бізнес не чіпали
3. Експорт зростав
4. Нові ринки відкривалися
5. Авіасполучення розвивалося
шаленими темпами паралельно
опускаючи ціни на перельоти.
6. Міста ремонтувалися
7. Дороги ремонтувалися і навіть почали будуватися
8. Інвестор все більше і більше заглядався в сторону України
9. Навіть нові лікарні будувалися
10. расію ставили раком
11. Армія посилювала свої позиції
12. Військового положення таке як має бути не було.
13. 16 кварталів поспіль економічного зростання .
14. Головні державні підприємства рекордно прибуткові
15. Томас, Безвіз, децентралізація, українізація, декомунізація, Армія, Мова Віра…
Живи, розвивайся, будуй плани, радій
ЧОГО ЇМ НЕ ХВАТАЛО?????
Розуму не вистачало... та й зараз його немає.
qwest:
пропаганда зробила свою справу - телевізор їм розказав, що все пагано - повірили у телевізор, а не у реальність...(((
країна дурнів
не моє,з інтернету
2. Бізнес не чіпали
3. Експорт зростав
4. Нові ринки відкривалися
5. Авіасполучення розвивалося
шаленими темпами паралельно
опускаючи ціни на перельоти.
6. Міста ремонтувалися
9. Навіть нові лікарні будувалися
10. расію ставили раком
11. Армія посилювала свої позиції
Живи, розвивайся, будуй плани, радій
ЧОГО ЇМ НЕ ХВАТАЛО?????
qwest:
країна дурнів
не моє,з інтернету
Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023
Ответ дляMetelitsa
Йому не звикати так говорити.
Я чую від нього іншу риторику: про розпад московії як запоруку миру на майбутнє. А захід таки не рішучий. Просто уявіть, що зброя, яка є зараз + ППО, була б у нас рік тому. Скільки б життів було врятовано.
І саме захід нас роззброював, бо їм було спокійніше, щоб вся ядерка була в рФ тоді.