Научительница• 14 июня 2023
Олександр Пономарьов
Підсіла на цього співака, подобається голос, пісні. Вам як?
Інформації так мало знайшла про нього. Хоча в нас про усіх мізер.
Хто що знає про нього?
Котогосподиня• 14 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Подобається дуже, пісні просто нема слів, все від душі. Але не розумію, чому у нього три шлюби наче було? Щось з ним не так чи тими жінками?
З ним
Він бив своїх жінок
Миллениалка• 14 июня 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А чого мало інформації? Все є.
Дійсно, схоже на те, що це спроба нагадати нам про співака, якого і так всі знають. Він на сцені багато років;)
Непогано співає, старі його пісні його мені до вподоби. Є гарна спільна пісня з Ані Лорак.
Знаєте, я коли почула як виконує гімн Дзідзьо, то подумала що Пономарьову біл ше не варто його співати-не витримує він ніяких порівнянь;)
Він був одружений з Вікторією Мартинюк, я з нею вчилась в школі на паралелі. Гарна дуже дівчина. Була. Поки казна що з обличчям не зробила.
Ви чули дует Михайла Хоми(Дзідзьо) і Пономарьова?
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
Про третій навіть не чула, він взагалі не публічна людина я так зрозуміла. Бачила лише сина від першого шлюбу, вже дорослий.
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Когда-то был ’серебряным голосом Украины’, был женат на Алене Мозговой, благодаря ее отцу стал популярным, после развода постепенно популярность сошла на нет
А, он воно як. Того самого Мозвогового? співака?
Ворую вкусняшки• 14 июня 2023
Ответ дляНаучительница
А він збитий льотчик і йому потрібний рейтінг?
Зачем вы столько накидали?
Голос хороший. Но можно сказать нафталин...
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Он абьюз ещё тот.Даде Мозговая до сих пор не хочет о нём говорить,а она крепкая.Виктория и Маричка-смеричка лечились после него от панических атак.
жесть
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Зачем вы столько накидали?
Накидала чого?
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ длястарик Мендельсон
Как вам много предстоит открытий - Л-кравчук, Юрко Юрченко, Астрая....
У Юрченка й зараз непогані пісні є.
Про інших ніц не знаю.
Ответ дляНевгамовна
Обожнюють діти! Пономарьов - Дзідзьо сухаєм більше 5-ти років. Діти люблять і лірику, і щось більш танцювальне). Старша мала заспокоювалась під його лірику та навіть засинала вдень. Перше слово (пісня) малої - було муркотіння Горить-палає))))
Зараз малий 2 рочки аж трясеться під ’Пазли’. Навіть підіймала питання в медгрупі, що це таке. Відповіли, що емоціонує,в межах норми, чутливий. Дуже малий любить цих виконавців
Сину десь до двох років також дуже подобався Пономарьов, в менен навить у телефоні були записані улюблені пісні, ними можна було на вулиці заспокоїти )))
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляNo problems
Колись в юності ще подобався. Потім став ніякий. Пісні нецікаві. Голос звучить якось вимушено, ніби того Пономарьова стискають і з нього виходять оці звуки. Колаборація з Дзідзьо теж не подобається. І взагалі не знаю його його нагородив званням ’Золотий голос України’. В нас багато дійсно потужних голосів, достойних бути золотими. А Пономарьов то вже, перепрошую, нафталін.
Якраз в піснях з Дзідзьо Пономарьов йому поступається, як на мене.
No problems• 14 июня 2023
Ответ дляНаучительница
У Дзідзьо набагато потужніший вокал. Пономарьов йому дуже програє.
Не виправдовуюсь• 14 июня 2023
Автор, а дійсно, скільки Вам років?)) Пономарьов може подобатись чи не подобатись, але, я думаю, його точно всі знають)) А ви так запитали, ніби він місяць як на сцені. Мені в моїй молодості дуже подобався)) бачила його неодноразово.
Не виправдовуюсь• 14 июня 2023
Ответ дляНаучительница
То від другого)) з Мозговою у нього донька. А сину десь 16🤔
Венздей Адамс• 14 июня 2023
Ответ дляГола з конопель
З ним. У него очень паршивый характер
Венздей Адамс• 14 июня 2023
Ответ длястарик Мендельсон
Зе Вьйо, Аква Вита, ВУЗВ, Спалахнув шифер
Мрію про пончик• 14 июня 2023
Ой, я колись читала його інтерв´ю про відпочинок з Вікторією і сином, хвалився, що припер на елітний курорт чи то плиту, чи мультиварку, щоб Куся там дитині домашні борщі виварювала. Думаю, після розлучення бідна Куся від щастя плакала. ))
Блакитна устриця• 14 июня 2023
Ответ дляНаучительница
А Ви звідки, що питаєте, хто що про нього знає?
Доволі відомий був, особливо коли був одружений з донькою Мозгового.
Потім невдалий шлюб з донькою бізнесмена Вікою. Має доньку й сина від цих двох шлюбів. Зараз вже так, популярність впала, пісень не писав довго. Рішив хайпонути новою піснею?
Мрію про пончик• 14 июня 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Руся, Лисий-босий Миколайчук, Фантом-2 і Степ зі смаженим кабанчиком.))
Венздей Адамс• 14 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Одним словом Территория А и биз тв
Научительница
• 14 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Цікаво. Я на нього підписала в ФБ і доньку ніколи не бачила. Сина постійно виставляє.
Не виправдовуюсь• 14 июня 2023
Ответ дляНаучительница
Ну, якщо вже так казати, то доньки дві, одна донька Мозгової, він її з самого малечку виховував, але називає донькою, вона його татом. Автор, ви дійсно дуже молоденька, що його до цього часу не знали? Підпишіться на його інсту, там все є)
Блакитна устриця• 14 июня 2023
Ответ дляСнегурочко
Теж люблю його голос.
Знаю, що два шлюби було, начебто.
Перший раз - громадянський, із Альоною Мозговою. Її батько допоміг вийти йому на велику сцену.
Потім була якась Вікторія. В інтерв’ю казала, що співак ображав її та бив, наче.
Але це не заважає слухати й милуватися його голосом
Знаю, що два шлюби було, начебто.
А він каже, що йому поставили вибір або донька від першого шлюбу, або нова дружина. І він не відмовився від доньки.
А до того вона скаржилась, що він альфонс, грошей не заробляє, хотів за рахунок батькового бізнесу ’творити’... Ну і після розлучення так, пропав зі сцени, спонсори закінчились мабуть )))
Не виправдовуюсь• 14 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Фантом-2 вже помер(
Мрію про пончик• 14 июня 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Фантом-2 вже помер(
Так, і Кузьмінський з братів Гадюкіних, і Кузьма Скрябін... Дуже шкода.((
Не виправдовуюсь• 14 июня 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Ну, я б не сказала, що прямо пропав. Якщо чесно, я взагалі не вірю у ці всі розмови, типу альфонс, спонсорували його і т.д. Він досить відомий співак, впевнена, що і сам він норм заробляв)) До того ж, в нього є музична академія, студія звукозапису. Це ж вільний художник, який днями сидить вдома і типу музу чекає))