фан L.O.S.T.• 12 июня 2023
Допоможіть мені скласти плейлист з українських пісень. Що ви слухаєте?
Ось пісні які мені зараз подобаються :
Без обмежень- Хочеш
CHEEV - Гарно так
MamaRika, YAKTAK-Лелека(найулюбленіша пісня).
Дорофеева- щоб не було.
А які вам подобаються зараз?
Без обмежень- Хочеш
CHEEV - Гарно так
Дорофеева- щоб не було.
А які вам подобаються зараз?
фан L.O.S.T.
• 12 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
А я люблю Скрябін много лет
І в мене до сих пір є декілька його пісень в телефоні, вже багато років
Крапипопка• 12 июня 2023
Скофка, майже всі пісні. зараз особливо Погані сосіди
Козак Сіромаха - Нумо козаки (горлаєм з дитиною на всю машину).
П.С. хтось би сказав мені кілька років назад, що це будуть мої вподобання, ото б я засміяла.
Пупс• 12 июня 2023
Зайдіть в телеграм і введіть ’українська музика’,видасть різні канали- там є що вибрати.
ЯНаПэПэ• 12 июня 2023
Скофка всі
Добрий ранок, Україно
Без обмежень Героям, 24/02, Вільні люди, Забрала ніч
із Калуша є що вибрать
Хай буде весна
Велком ту Юкрейн (там де жіночий голос), а не де велком ту Юкрейн, с.....ка
Фортеця Бахмут
у Пивоварова Думи і Жовто-блакитне серце
Скрябін і Океан Ельзи
зараз грає Ой на горі Скофки
Добрий ранок, Україно
із Калуша є що вибрать
Хай буде весна
Фортеця Бахмут
Скрябін і Океан Ельзи
зараз грає Ой на горі Скофки
Всім шампаньського• 12 июня 2023
Я люблю Бомбокс очень многое.
У Пивоваров есть хорошие песни из последних с другими артистами: Ой, Там на горі, Думи, Там У Тополі.
Хард Кисс - то же хороши.
ПироженкА• 12 июня 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
А я люблю Нози боси😁
Муж эту песню терпеть не может
А мені сам Велбой якось фу, але його Гусі то любофф! І кліп також витвір мистецтва😭
Мошей ницца• 12 июня 2023
І класика: Тартак, ТНМК. Люблю переслуховувати пісні ранніх двохтисячних
Мошей ницца• 12 июня 2023
Ще рекомендую глянути YouTube Безодня music. Там складають класні плейлісти із новинок.