Ганцю в кєдах• 14 июня 2023

Хлопець не може пробачити, що не дзвоню і не пишу перша.

Ще при знайомстві зі мною, я його попередила що не дзвоню і не пишу перша.
Така моя особливість.
Він дуже сердиться, каже , що я дуже горда і вважаю себе королевою.
Що якщо з ним щось сталося, то я навіть і не дізнаюся.
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Почали жити разом, і він каже, що тепер я маю дзвонити і писати першою.

Розвідка Маші• 14 июня 2023
Ви з привітом
Тирамісу на терасі• 14 июня 2023
Як діти малі..
ХаДиДиШь• 14 июня 2023
У меня такая же ситуация. Спустя пол года, узнав о моих других за@бах, сказал, что уже смирился что никогда не напишу и не позвоню первая)) люди ко всему привыкают и ваш привыкнет. Зато если я когда то писала первая, он говорил у меня радости на месяц вперед 😂
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Ви не розумієте, я відчуваю велике приниження, коли пишу або дзвоню перша.
Мастер Класс• 14 июня 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Не ко всему
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
У вас Куку в голове.
Неправдиша• 14 июня 2023
Запитайте його, він відчуває себе дівчиною? Проява такої уваги, повинна бути більш з його боку, а не навпаки.
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Мій хоче мене зламати.
Думає, що у нього це вийде ))

Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Найдет себе попроще, и только вещи перебирать будете.
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Так, але хоч раз на тиждень я маю писати або дзвонити перша.
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мій хоче мене зламати.
Думає, що у нього це вийде ))
Долго не будет упрашивать.
А я кумедна• 14 июня 2023
Автор,кто вас так обидел?
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Я попереджала, його все тоді влаштовувало.
А зараз вже ні!
Неправдиша• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мій хоче мене зламати.
Думає, що у нього це вийде ))
Зробіть все можливе, щоб не зламав, задайте йому питання, навіщо він поводиться так, ніби Ви не жінка, а чоловік.
Заела_пластинка• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мій хоче мене зламати.
Думає, що у нього це вийде ))
А Вы его почему ломаете?
Почему он должен чувствовать себя использованным ?
120-120-120 (не худею)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
То у вас не хлопець, а якась дівчинка, котра любить губи дути))) Зроду перша нікому не дзвонила і не писала, то всіх чоловіків влаштовувало. Чоловіку пишу, але це список, що мені треба, якщо в маркет заїде))
120-120-120 (не худею)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
А, це у вас якась травма з дитинства, чи якийсь мужик насадив комплексів?
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
І жодного разу чоловік з цього приводу Вам нічого не говорив?

120-120-120 (не худею)• 14 июня 2023
Все таки правду кажуть:’ подібне до подібного’))
Пластилин_Колец• 14 июня 2023
Він дивний, мені навпаки забороняє дзвонити і писати, сам дзвонить
120-120-120 (не худею)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ні, в мене робота така, що ніколи позвонити. А не тому, що в мене в голові комплекси, як у вас.
Я Вас не боюся• 14 июня 2023
Я такая же. Никому не звоню и не пишу. Он сам звонит и не жалуется)
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А Вы его почему ломаете?
Ну, пока она даёт ему и в рот и в писю 👍😂
А потом надоест ему ее комплексы больные и будет ещё одна тема, а шо ж он ушоол?? 🥴
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ваш мужик без достоинства, подкаблучник. Чему вы рады?
Саджу все зарання• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
А у вас відлік часу починається кожної доби?
Я не розумію як жити разом і слідкувати хто кому перший дзвонить. Як вирішувати побутові питання?
Janna2525• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Я розумію,коли дівчина не пише першою на початку відносин. Але ви вже живете разом,яке приниження? Щось ви перегибаєте.
автор Ганцю в кєдах • 14 июня 2023
Ответ дляJanna2525
Це мабуть гордість. Або я не знаю що...
Я себе настільки погано почуваю, після того як напишу перша або подзвоню(((
120-120-120 (не худею)• 14 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
З ранку був з достоїнствами)))) вас щось там тригерит , я бачу. Персен, магне пробуйте. Раджу, як лікар неврологічного відділення..
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
😂