Ганцю в кєдах• 14 июня 2023

Хлопець не може пробачити, що не дзвоню і не пишу перша.

Ще при знайомстві зі мною, я його попередила що не дзвоню і не пишу перша.
Така моя особливість.
Він дуже сердиться, каже , що я дуже горда і вважаю себе королевою.
Що якщо з ним щось сталося, то я навіть і не дізнаюся.
Эта_Шикарна)• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Це мабуть гордість. Або я не знаю що...
Я себе настільки погано почуваю, після того як напишу перша або подзвоню(((
Хорошо ж вам пендаля дали. Когда то, где то, кто то. 😱

Чумацький Шлях• 14 июня 2023
А ви відповідаєте?
Я в дамках• 14 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ваш мужик без достоинства, подкаблучник. Чему вы рады?
Тому, что прогнула его и теперь живёт и спит с тряпкой)
Банан-барабан• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви не розумієте, я відчуваю велике приниження, коли пишу або дзвоню перша.
У вас тараканы размером с корову )))
Я иногда парню, с которым ещё не виделись, пишу первой ) так он на радостях при виде сообщения сразу звонит )) поначалу ещё спрашивал можно ли набрать, а теперь сразу звонит ) вам к психологу )) приниження... Ппц ))
Вкуси мене• 14 июня 2023
Автор, а якщо вам знадобиться термінова допомога - ви також першою не напишете? Будете чекати, поки першим напише він?
Друг бобер• 14 июня 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Це мабуть гордість. Або я не знаю що...
Це не гордість, а таргани